Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van reggeli has fájás stb?

Miért van reggeli has fájás stb?

Figyelt kérdés

Minden reggel felkelek 6:10kor suli időben,eszem egy fél kenyeret fogat mosom nagy nehezen szekletelek és pár per múlva elmegyek az iskolába. A suliban az első órákat konkrétan kín szenvedeskent elem át mivel a hasam kimondhatatlanul fáj és rosszul is vagyok, nem tudom mihez hasonlítani ezt az érzést.Olyan a torkamban, mint a hányás utáni bökkedezes, sok böfögés jön egymás után.

Lehet gyomorideg is? Annyit kell tudni erről a "rosszul letrol" hogy első szünetben szoktam enni és éves után negyed-fel óráig tart és megszunik. Nem tudom miért lehet ez gyomorideg? Kín szenvedesek nekem az első órák.



2019. jan. 15. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Na meg, ha reggelre suli után kólát vagy akármit iszom rosszabbodik. Konkrétan reggel sem iszom vizet míg haza nem jövök az iskolából 6:10tol 3:05ig.
2019. jan. 15. 20:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyomorsav, mert üres a gyomrod. Talán reggelizz normálisan, ha nem javulsz regéld el a háziorvosodnak a problémát! Ö tud segíteni!
2019. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos ad beutalót gasztroenterológiára. Meg kell állapítani mi a bajod? Fáj a hasad, ez nem normális tünet. Gyulladás van az emésztő rendszeredben.
2019. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszabbodik a kólától akkor minek iszod? Nem is egészséges ital. Reggel inkább víz ivással érdemes indítani a napot, utána pedig enni kell legalább néhány falatot (lehetőleg sósat)
2019. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kerüld mindenféleképpen a dohányzást és a szénsavas üdítőket! Próbáld betartani a rendszeres étkezést, és esténként lefekvés előtt (alvás előtt) 1 órával nem javasolt az étkezés, de éhesen ne feküdj le! Nekem ez van 2 éve már sajnos! De jobb időbe elkezdeni! Valószínűleg túlzott savtermelés.
2019. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dohányozni életemben nem dohányoztam, nem is tervezem, nagyon utallom.

Szénsavas üdítőket inni gyakran szoktam suli időben.

2019. jan. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!