Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az oka hogy valaki nagyon...

Mi az oka hogy valaki nagyon egészségtelenül élt egész életében dohányzott mégis 100 évig él és van aki nagyon egészségesen élt mégis 50 évesen elvitte a szívroham? Most életmód vagy mégis genetika?

Figyelt kérdés
Sok ilyen emberről tudok, nagyszüleim is pl ... most hogy is van ez?
2021. aug. 23. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Életmód, és genetika.
2021. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Genetika. Pont. Tesóm a legjobb dolgokat örökölte a szüleinktől, én az összes rosszat. Ő iszik, cigizik, szar kajákat zabál, nem mozog, és semmi baja, egészséges (most még). Én egészségesen élek, ennek ellenére mindig van vmi bajom, 2 komolyabb betegségem, szar izületeim, stb. Súlyra egyformák vagyunk, és csak 4 év van közöttünk, szóval nem 20 évvel vagyok öregebb nála. Elég igazságtalan ez így, de a Földön nincs igazság.
2021. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbáljon meg az ember egészségesen élni, de nem kell teljesen ráfeszülni és mindenről lemondani érte. Egyik nagymamám mellrákba halt bele 33 évesen. Ennél sajnos nem számít az életmód. Sokféleképpen meg lehet halni, amiknek nincs köze az életmódhoz. Ilyen az élet.
2021. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Genetika mindig közrejátszik.
2021. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bezzeg, ha nem dohányzott volna, 115 évig is elélhetett volna.
2021. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!