Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta ha bárhova nézek...

Napok óta ha bárhova nézek rengeteg fehér pont vibrálását látom, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Most már kezd nagyon zavarni, háziorvoshoz holnap tudok elmenni addig is kíváncsiságból kiírtam ide is hátha tudtok valamit segíteni.

Meg ma reggel úgy ébredtem,és amúgy kicsit meg mindig érzem,hogy mintha részeg lennék, vagy mikor csak csiccsentve vagyok.. nagyon furcsa


2021. aug. 24. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy magas a vérnyomásod.
2021. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vérnyomás gond lesz szerintem is.

Ilyen migrénaurás dolgok is vannak?

2021. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

120/72/72-ot mértem

És utolsó! gyors megnéztem mit takar amit leírtál, néhány tünetet produkálok, mint pl látás zavar néha homályos a latasom, reggel fajt a fejem, kéz zsibbadás meg nem rémlik hogy előfordul, legalábbis napközben.

2021. aug. 24. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha erőltetett oldalranézéskor jelentkezik villálmásszerű kép, akkor a retinalevalas felmerül. Ha bizonyos testhelyzetekben, pl felkelést követően olyat látsz, mint amikor a star warsban fénysbességre kapcsolnak a csillagok között (nincs.jobb hasonlatom:D), akkor vérnyomásesés. Ha folyamatosan látod, és hietelen alakult ez ki, akkor szemész el fog küldeni kiváltott válasz vizsgálatra valószínűleg. Ha ilyen uszkáló foltokat látsz leginkább világos háttér előtt, az a szem természetes öregedés, az üvegtest tökéletes szabályosságának felbomlása miatt.

A reggeli fejfájás mellett felmerül nyaki degeneratív eltérés, illetve magas vérnyomás.

D megnyugtatásodra, ezek a tünetek így együtt nem utalnak semmi komolyra.


egy orvos

2021. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Visual snow?
2021. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!