Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Titeket az zavar be nem...

Titeket az zavar be nem oltattad magad mondják oltakozok miért nem oltatott be magad? Engem addig nem zavar aki beoltotta magát ameddig nem mondja miért nem oltakozol!

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 11:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már!
2021. aug. 28. 14:46
 2/13 Senior Séf ***** válasza:
Főleg.
2021. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen nyelvtörő mondóka, mint a mit sütsz, kis szűcs ?
2021. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavar. Senkinek semmi köze hozzá, mindenkinek a maga döntése, maga élete.
2021. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Addig a maga döntése, míg saját hibájából nem lesz beteg, fertőz és terheli a büdzsét.

Végtelenül ostoba, aki tudatosan veszélyezteti önmagát és másokat.

Aki nem oltatta be magát, mdrt hisz a baloldal propagandájának, azzal , ha elkapná a covidot, megfizettetném a gyógyításának a költségeit.

2021. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: Áruld már el légy szíves, hol van ebben baloldali propaganda?
2021. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös, ha nem tudnád az oltott is ugyanúgy fertőz... Olvass már utána. Te meg fizesd ki azoknak a temetését és a gyerekeik felnevelését, akik meg az oltás miatt haltak meg. Ennyi.
2021. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7-es.

Milyen arányban haltak meg az oltás miatt emberek, és milyen arányban a vírustól?

MInden, de tényleg minden oltóanyagnak van veszélye, de a lakosság nagy részének nem ártalmas, hanem segítő az oltás, az immunrendszer felismerő hatása miatt.

A gyerekkori oltások egy részébe is sajnos belehaltak gyerekek, de ha megnézed, akkor a nagy többség védettséget kapott betegségek ellen.

De mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akarja-e vagy sem.

Ugyan akkor is fertőzöl, és elkaphatod, de a tünetek enyhébbek lesznek, és talán nem kell légzéssegítés, kórházi ellátás ha megkapod az oltást.

Én covidot kaptam mielőtt oltás lett volna, bár szerencsés voltam, mert enyhe tüneteim voltak csak. De még akkor is azt mondták, hogy ez sem ad védettséget, hogy már átestem rajta.

Így beoltattam magam. Legfőképpen azért, mert élelmiszeriparban dolgozom.

2021. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, olvasgasd a FB Pfizer mellékhatások több mint 75000 fős csoportjának a leírásait. Vagy nézd meg dr. Boros László amerikai kutató videóját.
2021. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es

Olvasgasd a Covid mellékhatások 220 millió fős csoportjának leírásait.

2021. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!