Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után emésztési zavar ?

Covid után emésztési zavar ?

Figyelt kérdés
Valakinek jelentkezett Covid után emésztési zavara?

2021. jún. 25. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek. Csökkentsd a glutén/laktóz/tej bevitelt, szedjél probiotikumot. Ha 1-2 hónapon belül nem javul vagy nagyon zavaró, akkor menj el gasztroenterológushoz.
2021. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem voltam teszten, de lábon hordtam ki. Volt szagvesztésem, 2 hétig hasmenésem, utána gyomor és bélfájdalom hetekig, fogytam néhány kilogrammot.

Úgyhogy lehetséges, szövődményként maradt nálad is. Sajnos nagy a valószínűsége, hogy ősszel újra hatalmas járvány lesz, és kiderül védettek e az oltottak?

Erről a világ járványról úgy ír a Biblia, hogy az emberiség negyedrésze esik áldozatul és a természeti katasztrófáknak.

De van egy jó hír is!

2021. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat már lassan 3 hónapja fenn áll, és azért rossz, mert a mentálisisan is kihat… rossz közérzet, szédülés …meg ilyen fura megmagyarázhatatlan rossz érzés 😅😅. Gasztrohoz bejelentkezzen, de soká van időpont csak 😰.
2021. jún. 25. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
2/3 mi a jó hír ? :O
2021. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!