Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem vagyunk kísérleti...

Ha nem vagyunk kísérleti nyulak,akkor erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Tehát ugye,azt nem tudják megmondani,hogy az oltás meddig véd.De ha még oltás előtt elkapta valaki a Covid-ot,akkor miért indokolt annál nagyobb védelem,vagyis az oltás?
2021. aug. 29. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem közvetlenül az után kell beadatni hogy Covidos lett az illető hanem pár hónappal utána amikor már kevesebb benne az antitest.
2021. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Kell a bevétel a gyógyszeriparnak
2021. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké,és akkor beadják az oltást,merthogy a szervezet hiába termelt megfelelő ellenanyagot,biztos nem emlékszik rá a későbbiekben egy esetleges újrafertőződésnél,de az oltás által bevitt,legyengített kórokozóra majd sokkal jobban fog? És közben nem informálnak senkit,hogy meddig véd az oltás...
2021. aug. 29. 20:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Második,hát ez az!
2021. aug. 29. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
És nem az orvosok utasítják, hanem a nagyok.. Politikai háttér az egész
2021. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Senki sem tud semmit! Folyamatosan változnak a vélemények. Az emberiség nem tud semmit. Oltás előtt tesztet kellett volna csinálni. Beláthatatlan következményei lesznek!

A Biblia feltárja milyen események állnak közvetlenül előttünk!

2021. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Maga a vakcina még gyakorlatilag kísérleti fázisban van. Csak most már tömegeken tesztelik. Ezert a sok kérdés még a vakcina gyártók fejében is. És ezért nem mérik sokan beadatni. Persze lehet hogy semmi gond nem lesz hosszú távon, legalábbis remélem mert én is beadattam. Beadattam mert az a sok virológus (valódiak, nem önjelöltek mint a neten) és orvosok is beadatták maguknak, ők azért jobban értenek hozzá mint én vagy te.

Szóval nem tudják meddig véd. Ennyi. Majd eltelik x idő és öszegzik a kísérletek eredményét.


2,5. Ha nem találtak volna fel vakcinákat akkor továbbra is tele lennének a kórházak évekig a Covidos betegekkel. Így higy van remélhetőleg hamar helyrejön az egészségügy, vissza a normálisba.

Hog, van-e benne politika? Persze higy van. Mindenben van, el se tudod képzelni hogy mi mindenben. De akkor is kell a vakcina.

Szóval én nem azt gondolom hogy felesleges a vakcina, mert nem az. Inkább a felé kellene nyomozni (teszik is) hogy szándékosan szabadították ki vagy sem. De ez már más kérdés

2021. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Az oltás nagyobb, gyorsabb immunválaszt vált ki, mint maga a vírus, tehát hatásosabb, mintha valaki elkapja és így lesz ellenanyaga. Az, hogy mennyi a pénz és a politika ebben, azt nem tudjuk meg sosem.
2021. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!