Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Utazási betegségre mit tudnáto...

Utazási betegségre mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

B6 illetve Daedalon-on kívül. B6 nem sokat ér, Daedalon meg elálmosít. Gyógyszerek nélkül lehetséges lenne kijönni ebből? 1 éve nem tudok már buszra ülni, régebben csak a távolsági busszal volt gondom. Mára már autóban is nehézkes, de még az a legelviselhetőbb, aztán jön a BKK busz, hév (régen még hátrafele is tudtam ülni órákat bármiféle probléma nélkül, héven és buszon is). Most meg már elöl ülve, állva is rosszul vagyok akár. Vagy a metrón, azzal se volt régen semmi bajom, most meg az is rossz.

Nem vagyok maszkellenes se semmi ilyesmi, lehet csak véletlen egybeesés, de a maszkhasználat kezdete után pár hónappal kezdődött ez az egész betegség ilyen formában. Remélem tudtok nekem segíteni, mert az összeomlás szélén állok emiatt. Nem tudok az iskolába sem bejárni így...


2021. szept. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichés lehet. Kérdezd az iskolapszichológust.
2021. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez. SSRI-t szedek 3 hónapja.
2021. szept. 6. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Mire szeded az antidepit?
2021. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szorongás, szoc fóbia
2021. szept. 6. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
És hatott? 3 hónap alatt már kell lennie eredménynek, ha sikerült eltalálni.
2021. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen a többi panaszra hatott, egyre jobb. 3 hete szedem ezt a mennyiséget. De az utazás sajnos még mindig borzasztó. 1 évvel ezelőtt kb bármennyit tudtam volna utazni bárhova, telefont nyomkodva akár, semmi bajom se volt...
2021. szept. 6. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
És mit mond erre a doki?
2021. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek vissza hozzá. Eddig ugye online oktatás volt, és max negyed órát kellett utaznom naponta (boltba, dokihoz, ilyesmik), és ilyen kevés utazási idő alatt nem jöttek ki annyira drasztikusan a tünetek.
2021. szept. 6. 22:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem még javulni fog.
2021. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!