Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fizetos most a PCR teszt az...

Fizetos most a PCR teszt az orvosi vizsgalatokhoz?

Figyelt kérdés

Pl egy fogorvoshoz ha megyek de nem vagyok beoltva, akkor nekem kell kifizetnem (az egyebkent megbizhatatlan) PCR tesztet? Vagy ez csak mutetek eseten kell?

Es ha mar itt tartunk kedves oltas hivok, egy kicsit sem erdekes az, hogy a normalis virologusok szot nem ejtenek a virus veszelyeirol, csak a politikusok, valamint a fidesz altal fizetetett, omsz szóvivo?

Az sem fura hogy el lehetetlenitenek ha nem kered az amugy nem kotelezo oltast?

Az sem fura, hogy beleegyezo papirt kell alairnod mielott megkapod az oltast, es vallalnod kell a felelosseget, holott ha valami bajod lesz radhuzzak hogy hat de te akartad az oltast mert alairtad.

Te is a virus miatt oltattad be magad, vagy azért hogy élhess?

Miert kell 3-4. adag?

Ha atesek a viruson van ellenanyagom es a szervezetem a kovetkezo alkalommal siman legyuri a virust.

Ja es ezek a mutaciokrol: koronavirus mar tobb tiz eve letezik, es ez a virus nem tud ugy mutalodni hogy minden masodik embert megoljon.

Mi a velemenyetek?



2021. szept. 7. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2021. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Rohadt nagy üzlet. Mi sajnos nem épelméjű országban alkunk ahol ingyen tesztelnek.
2021. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Es ez rendben van?

Nem jogserto?

2021. szept. 7. 09:56
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem jogsértő. Magáncégek csinálják, mi lenne jogsértő abban hogy egy nem állami intézmény nem dolgozik TB alapon?
2021. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja de a rendes allami fogorvos meg haziorvos stb ami ingyenes az fogad PCR nelkul is?
2021. szept. 7. 10:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2021. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vizsgálathoz nem kell, de elektív invazív beavatkozáshoz igen. Ha átestél a víruson, csinálj egy szerológiát, aztán kapsz kártyát. Ha meg nem estél még át, és pénzed sincs pcr-ra, hívd fel a háziorvosod, mond meg neki, hogy tünetes vagy, kiküld egy mintavevőt, aztán lesz ingyen pcr-od. Ami egyébként tökéletesen megbízható, a hiba inkább mintavételnél fordul elő.
2021. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ahová oltással beengednek, de ehelyett inkább a tesztet választod, az mindenhol önköltséges. Nem csak itt, más országokban is.
2021. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha nem eroltetnek ezt a oltast lehet fel is vettem volna. De ez kicsit mar fura hogy ennyire el lehetetlenitenek. Ugyanugy elkapom a virust ha beoltanak. Mar egyszer atestem tunetmentesen, volt is kartyam csak lejart, most fogok majd megint labor tesztet csinaltatni. Ha mar atestem van ellenanyag, ergo vedett vagyok. Minek az oltas?
2021. szept. 7. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:

"Minek az oltas?"


Nem kötelező az oltás. Kártya kell.

2021. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!