Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony vérlemezke szám?(trom...

Alacsony vérlemezke szám?(trombocita)

Figyelt kérdés
Nos nekem néha elég alacsony, volt már 43 is a papíron de mostanában 60 és 80 között ugrál már 2-3 éve. Általában orvérzéseim vannak csak semmi több de az is csak 5 percig vérzik max. Azt mondták az orvosok már a sokadik vérvétel után hogy nem tudják mi okozza ezért valószínű hogy gyogyszert fogok kapni. Nos én olvastam itt rákot meg csontvelő alultermelést is és az volna a kérdésem hogy ezt is megállapítják csak vérböl hogy nem vagyok rákos? vagy ilyesmi ? Nincs szükség fizikai vizsgálatra is? mert ebből súlyos belső vérzéseim lehetnek akár agyvérzés is , és most kezdem furcsálni ezeket a "csak vérvétel"-es vizsgálatokat. Szerintetek?
2021. szept. 11. 07:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez butaság

gyulladt fog nem csinál ekkora kárt a szervezetben

nekem is sz.rok a fogaim nem az okozta ezt a problémát


fertőzés volt a szervezetembe..

könyörgöm menj más orvoshoz nem szeretném hogy úgy járj mint én..

derüljön ki nálad minél.hamarabb hogy mi a baj

2021. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi
2021. dec. 8. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!