Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hugyuti fertőzés vagy hüvelyi...

Hugyuti fertőzés vagy hüvelyi probléma?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni tőletek, ugyanis nem tudom, hogy mi a baj :(

Én elég erősen érzem magamon a vizelet szagot.. Elég kellemetlen. Nem tudom, hogy van-e ilyen. Mindennap fürdök, nem élek egy ideje nemi életet, tehát nem kaphattam el semmi olyat. Egy kis égő érzést érzek, de nem akkor, amikor mosdóba kell mennem, hanem napközben. Járt valaki hasonlóan? Kihez tudnék fordulni? Válaszokat előre is köszi :/


2021. szept. 12. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez sok minden lehet.

Használj tisztasági betétet.

Szedj áfonyakapszulát.

Dmben kapható kis tasakos por, nem jut eszembe a neve, az is hugyuti fertőzésre való.

Ihatsz cickafarkfű vagy/és hársfavirág teát.

Lehet vizeletcsepegés?

Vagy csak folyás?

2021. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs vizelet szagod, hiszen nem pisilsz be. Büdös akkor lehetsz, ha nem fürödsz, vagy nem mosod ki a ruháid.

Ha hugyúti fertőzésed lenne, azt tudnád. Hipochondriát orvos nem kezel.

2021. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keresd a háziorvosod, lehet vmi banális dolog. De, ha kezeletlen marad késöbb akár nagyobb gondod is lehet. A stradon is összeszedhetsz bármit :/

Jobbulást :)

2021. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos más is észre vette már a kellemetlen szagot.. Nő vagyok és pont azért raktam fel a kérdést, mert az alap higiénia, mint pl. a fürdés és ruha mosás megvan. Ha tudnám, hogy az egyik nincs meg nem ide írtam volna,hanem szó nélkül intézném a dolgom. :/
2021. szept. 12. 00:43
 5/7 anonim ***** válasza:

2

De paraszt vagy. Honnan tudod hogy nincs vizelet csepegés?


Kérdező

Használj intim mosakodót is.

1es voltam

2021. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es Ha így van, akkor cukorbeteg vagy valószínűleg. Első körben háziorvos, és vérkép.
2021. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj orvoshoz, nem normális ha vizelet szagod van
2021. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!