Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így menjek suliba vagy ne?

Így menjek suliba vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval múlt hét csütörtökön elkezdett fájni a torkom mentem suliba hiszen egy kis torokfájással még azért ki lehet bírni, pénteken már jobban fájt a torkom de ugyúgy mentem iskolába. Majd szombaton elmúlt a torok fájásom viszont elkezdett folyni az orrom, vasárnap borzasztóan éreztem magamat amikor felkeltem fájt mindenem és folyt az orrom tegnap és ma otthon maradtam mert még mindig folyik az orrom és hozzá még köhögök is. Ma elkezdett újra fájni a torkom viszont az orrom már nem igazán folyik, és még mindig köhögök kicsit. Az orvos azt mondta hogy addig igazolja amíg nem érzem jól magamat. Úgy volt hogy holnap már megyek iskolába,(egyébként gimis vagyok) de most nem tudom hogy menjek-e vagy ne igazából nem lehetne ilyen tünetekkel bemenni a suliba, és kicsit orrhangom is van még. Szerintetek menjek be holnap vagy akkor már maradjak itthon a héten?

2021. szept. 14. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az orvosnak kéne megmondani, hogy mikor mehetsz, jobban ért hozzá, de betegen semmiképpen se menj. Ugyan ezek (vagy hasonló) tünetek vannak nagyjából mindenkinél, aki beteg az ország több pontján. Pontosan nem tudom mi ez, de 3 különböző városról és 4 különböző iskoláról tudok ahol ez (vagy hasonló) van.

Ha mész, akkor még azoknak is átadod, akik eddig nem kapták el, ha oda-vissza passzolgatjátok soha nem lesz vége.

Meg tapasztalatom szerint a teremben lévő álló levegőben csak jobban fogsz köhögni, esetleg még valamit rászedsz.

2021. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!