Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek suliba, ha úgy tűnik,...

Menjek suliba, ha úgy tűnik, megfáztam?

Figyelt kérdés

Néhány napja elkezdett fájni a torkom, de el is múlt azóta már, viszont egyre jobban fáj a fejem és fázok a nap nagyrészében (nem vagyok lázas, hőemelkedésem sincs), meg folyik az orrom nagyon, tüsszögök stb.

Nagyon nem akarnék lemaradni, de félek, hogy esetleg rám fogják a suliban, hogy biztos korona... Pedig csak túl hideg jégkrémet ettem. :(



2020. szept. 9. 18:34
 1/8 anonim válasza:
32%

Szerintem nyugodtan mehetsz iskolába. Az egyik barátnőm is meg van fázva, és csak felmentették tesiről, és nem küldték haza (meg elvitték lázat méretni a biztonság kedvéért).


És ha az osztálytársaid egyből elkezdenek 'koronázni' akkor ne is figyelj rájuk :DD.

2020. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én hánytam és úgyis el kelet menem
2020. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem semmiképpen ne menj. Ha bemész, akkor nem csak a társaidnak, de magadnak is kellemetlenséget okozol. Most őszintén, szeretnéd, hogy az osztálytársaid elhúzódjanak tőled, mert folyik az orrod és köhögsz? Arról nem is beszélve, hogy kiadtak az iskoláknak egy protokolt arról, hogyha valaki rosszul érzi magát, akkor semmiképpen ne menjen iskolába, még akkor sem, ha ő biztos benne, hogy nem vírusos.
2020. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne!!
2020. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ki van mondva, hogy aki beteg, az semmiképpen se jöjjön iskolába, hanem menjen orvoshoz. Ha az orvos engedélyt adott, hogy mehetsz, csak akkor menj suliba. Addig pedig facebookon is elkérheted a tananyagot.
2020. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki nem lázas és hőemelkedés sincs, akkor biztos nem koronavírus. Főleg ott a köhögés a hangsúlyos. Ha akarják mérjék meg a lázad. Ha fázol, akkor vegyél fel pulcsit órára, vagy dzsekit.
2020. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Ne menj. Remelem nem.mentel itt a csut es pentek szuleid igazoljak vagy a hazidokid felhivod hogy fosol es hanysz. Es maradnal otthon par napot es kiir hetfoig. Ha hetvegen meggyogyulsz es sima megfazassal meg kell gyogyulj akkor csak ket naprol maradtal volna le a suliban de manapsag messenger vyber videofeltoltes szoval barkitol elkerheted az osszes lecket es hozza magyarazatot is.

Azt meg hogy koronas vagy e vagy sem kizarolag teszt tudna megmutatni.

2020. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne menj. Már nem is a korona miatt mert ha jégkrémtől fáztál meg az tuti nem az. Hanem hogy ezt az egyszerű megfázást se kapja el senki mert ez is rossz tud lenni
2020. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!