Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érzem a szívem dobogását ?

Érzem a szívem dobogását ?

Figyelt kérdés
21 éves fiu vagyok és nappal ezelőtt este éreztem pár nagyobb szívdobbanást és azóta érzem hogy dobog a szívem.. Este mikor aludnék el akkor érzem ahogy lüktet ,még a fülembe is érzem.. Nagyon elfáradok hamar megyek vagy 200 métert és már megfúlok. mérem a vérnyomásom is eddig mindig is magas volt viszont most legtöbbször alacsony.. 119/63 a pulzus általában 65 és 83 között van .. Mi lehet a baj nagyon rá paráztam már...

2021. szept. 16. 18:28
 1/6 A kérdező kommentje:
2 nappal ezelőtt *
2021. szept. 16. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Mérd a vérnyomásod egy héten keresztül reggel, délben, este. Írd fel mindig az értékeket, majd menj el a háziorvoshoz vagy egy kardiológushoz. Lehet szívritmus zavarod is.
2021. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát énis ettől félek..
2021. szept. 16. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félned, ezer más baj is okoz szívritmuszavart, miközben a szívnek semmilyen anatómiai eltérése nincs.

Sportolsz valamit? Iszol koffeint, energiaitalt, egyéb ilyeneket? Elegendő folyadékot fogyasztaszt?

Több infóval tudunk segíteni.

2021. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Energia ital t azt sokat iszok... kb 1 nap 2 db ot de már 3 napja nem iszok és nem is akarok
2021. szept. 17. 07:11
 6/6 A kérdező kommentje:
De most reggel amikor felkeltem megmértem a vérnyomásom és 106/60 volt a pulzus meg 65...
2021. szept. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!