Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokcsomò megnagyobbodás?

Nyirokcsomò megnagyobbodás?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja jòkorára megnagyobbodott a képen bekarikázott nyirokcsomom a fülem előtt. Kb két borsonyi nyagyságú.. Volt valakinek ilyen? Ha igen mi okozta? Elég furcsa helyen van, igy nem tudom hova kötni. A net a hasas fejbőrt írja illetve a szemet 🤷🏻‍♀️ De nemtudom esetleg fog

Is okozhatja e stb... szoval ha van valakinek erről tapasztalata szivesen fogadnám. Eléggé fáj, piros a bőr felette.. először azthittem pattanás, de nem. Biztos nyirokcsomo. Most már akkor is fáj ha eszem, tehát rágni se tudok.



[link]


2021. szept. 19. 15:39
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
Szerintem atheroma.
2021. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 patrik0103 válasza:

Ha nyirokcsomó, nézesd meg mindenképpen szakemberrel!

Rákos elváltozás első jele a nyirokcsomók megnagyobbodása

2021. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, fájdalmas volt 4 nap múlva csökkent, most pedig már el is tűnt. Reméljük nem jön vissza, de pár napra rá lebetegedtem egyébként, a fogam is begyulladt.
2021. okt. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!