Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi volt a legcikibb ,,élményet...

Mi volt a legcikibb ,,élményetek” orvosnál?

Figyelt kérdés
Ami megalázó volt valamiért, olyat csinált veletek, le kellett vetkőzni stb.

2021. szept. 20. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Igen volt a kórházban
2021. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Megalázó épp nem volt,csak ciki. Rég voltam nőgyógyásznál,kb. 6 éve. Így elmentem az imádott,idős kolléga orvosomhoz. Megvizsgált. Felültem,megtöröltem magam,felálltam és bumm..elszállt a kép,annyit tudtam kinyögni,hogy nem vagyok jól. A dokim hátranézett és fiatalokat megszégyenítő gyorsasággal ugrott oda,fektetett le,lábamat emelte. Nemhogy sápadt,konkrétan zöld voltam. Hát,ide vezet a szorongás.. azóta járok évente,plusz volt egy szülésem,ahol már annyian és annyit nyúltak belém,hogy már rutinnak számított. :D
2021. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Több is volt nagyon ciki, de a legemlékezetesebb még gyerekkoromban (talán 8 éves lehettem) egy urológiai vizsgálat.


Alapból is nagyon szégyellős voltam mindig. Aztán ott az egyik asszisztens néni (fiatal volt) mondta, hogy toljam le a nadrágom... Annyira megijedtem ettől, hogy reflexszerűen leguggoltam, mire a nő megkérdezte: guggolva szoktam pisilni? Iszonyú kínos volt... De ez csak a kezdet volt...


Röntgenre is kellett venni, ahogy pisilek, úgyhogy szólnom kellett, ha legközelebb pisilnem kell. Szóltam. Ekkor befektettek meztelenül egy ágyba, és persze be kellett állítani rendesen, hogy hogyan álljanak a lábaim. Csupa nő volt ott, szörnyen szégyelltem magam. És persze elsőre el is rontottuk, meg kellett ismételni a hercehurcát. Majd egy időre megfeledkeztek rólam, és hosszú ideig ott feküdtem meztelenül. Nagyon félénk kisfiú voltam, nem mertem szólni. Aztán persze megszidott az egyik ápolónő vagy asszisztens, hogy miért nem szóltam...


Utólag belegondolva lehet, hogy ez az élmény is megalapozhatta, hogy felnőtt koromra kialakult egyfajta pisiszex-fétisem.


40F

2021. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva nekem is volt hasonló
2021. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Először voltam nőgyógyásznál. Bele nyúlt a pinámba én meg össze csuktam a lábam. Alig tudott végül normálisan bele nyúlni. Hát fura volt na...
2021. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Fú vetkőzés volt nekem is. Párszor kellemetlen szituban merevedés stb.
2021. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyerekként egy doktornő vizsgált meg meztelenül nagyon szégyelltem magam.
2021. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
#7 elmeséled nekem mi volt?
2021. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Itt nem akarom
2021. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Akkor privátban nyugodtan.
2021. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!