Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérlek nyugtassatok meg, hogy...

Kérlek nyugtassatok meg, hogy semmi komoly?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsánat, ha kicsit hosszú lett.

Úgy kezdődött a kálváriám,hogy hétfő este 6 órán keresztül rossz pozícióba ültem és bal oldalt becsípődhetett egy ideg, megfájdult a derekam bal oldalon. Két napig szenvedtem vele főleg akkor mikor feküdtem vagy ültem ez ilyen feszülő izom fájdalom volt. Szerdán elmentem az ügyeletre vele ott kaptam algopyrin injekciót és krémet. A krém elmulasztotta egy nap alatt így azóta az elmúlt. Viszont az injekciót úgy adták be hogy tegnap is egésznap fájt a helye. Ma reggel úgy keltem fel, hogy bizsereg a jobb oldalt a farpofám ahova kaptam az injekciót úgy egy sávban. Főleg mikor mozgok. Szörnyen megijedtem és ha ez nem lett volna elég. Találtam jobb oldalt a keresztcsontom felett egy rugalmas csomót ami nem fáj, sem amúgy sem nyomásra. Borzasztóan megijedtem ugyanis bal oldalt nem találtam. Elmentem a sürgősségire. Ott az orvos aki megvizsgált neurológus és ultrahang diagnosztikai szakorvos volt. Azt mondta egy zsírcsomó semmi teendőm vele, meg kell tanulni vele együtt élni. A bizsergésre pedig azt mondta az oltás miatt van ugyanis olyan helyre adták be ahol valamilyen ideget eltaláltak.Viszont én borzasztóan félek a neten ahogy olvastam ijesztőbbnél ijesztőbb betegségek jöttek fel…azóta annyira ki vagyok, hogy aludni sem tudok. Délután óta csak ezen agyalok…



2021. szept. 24. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem szabad a neten olvasgatni!!!!

Az orvosok azt mondták zsírcsomó, akkor az is, nyugodj meg. Apámnak is van, több is, ártalmatlan. A szuri helye meg nem fog bizseregni, el fog múlni. Sajnos ezt nagyon túl agyaltad és ráparáztál, mostmár mindenbe belelátsz valamit. Hidd el tudom, velem is volt ilyen. De a stressz egészségtelenebb mint egy ártalmatlan zsírcsomó és egy kis bizsergés, szóval nyugodj meg :) a derekad egyébként már oké?

2021. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Azóta nem is merek..mert csak jobban megijeszt.

Igen-igen próbálok így gondolkodni, semmi oka nem volt hazudnia nekem. És ha ezekre szakosodott orvos biztos nem én vagyok az első akin ilyet látott.

Komolyan? Apukád is teljes életet él velük?

Igen sajnos tudom, nagyon hipochonder vagyok.

Abszolút igazad van! Mostmár megpróbálok. :)

Igen-igen köszönöm :) azóta semmi baja :)

2021. szept. 24. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Találtam jobb oldalt a keresztcsontom felett egy rugalmas csomót ami nem fáj"


Hányszor találtam már... Nekem van néhány, ami nyomja az idegszálat, ezért bizonyos pozíciókban fáj is. Lesz még ilyen neked is több valószínűleg, nekem is 1 volt először vagy egy évig, azóta már nem is számolom. Derekamban, kezemben, combomban, stb jöttek újak.

Szóval jó volna ha nem görcsölnél rá.

2021. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak ilyen csomok a nyakamon, meg a combomon is ketto :D Meg meg ki tudja hol csak nem vettem meg eszre. Mindenkinek van, artalmatlan, ne parazz ra, es foleg ne olvasgass a neten, mert hipochonder leszel a vegen!
2021. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Ideget is nyom? Jó számomra azért volt ijesztő mert lehajoláskor odaértem és hirtelen tapintottam ki a bal oldalon pedig nem volt.

Próbálok nem rá görcsölni :c nehéz nem ezeken agyalni..

2021. szept. 24. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudom, én is hipochonder vagyok, bár már sokat javítottam rajta, de először nagyon beszаrtam. Főleg amikor volt 2, doki látta, azt mondta minden ok, de ha van több okvetlen menjek. És akkor jött a több...

De azt mondta semmi. Kivágható, de visszajön szal felesleges.

Úgy hogy többnyire nem foglalkozok vele, mondjuk most pont úgy ülök, hogy a gerincem közelében lévő fáj. Ilyenkor idegesit.


27F #3-as válaszoló

2021. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Értjük hipochonder vagy. Ilyennel orvoshoz sem megy az átlag ember, mert tudja, hogy pár nap alatt elmúlik. Eltaláltak egy ideget, ezzel magadat szivattad. A zsírdaganat meg teljesen általános, ha esztétikai problémát jelent akkor kell vele foglalkozni.
2021. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3-as válaszoló

Nagyon nagyon érdekelne, hogy javították rajta. Ugyanis én évek óta rajta vagyok de nem igazán sikerült eddig és egyik terapeuta vett komolyan😅.

Nem lettem volna a helyedben.

De elismerem, hogy így nem foglalkozol vele :)

2021. szept. 24. 22:35
 9/11 A kérdező kommentje:

#4-es válaszoló


Én is ilyen akarva akaratlanul vettem észre. Talán nyugodtabb életem lenne ha nem tettem volna meg ezt a felfedezést.

Köszönöm a válaszod! Mostmár próbálok nem rá parázni még jobban.

2021. szept. 24. 22:55
 10/11 A kérdező kommentje:

#7-es válaszoló. Köszönöm a válaszod

Igen borzasztóan is…és egyre rosszabb…

Én az a típusú ember vagyok aki minden miatt orvoshoz megy..ugyanis mindig úgy vagyok, hogy jobb félni mint megijedni.

Magamat igen azóta én is rá jöttem x.x

2021. szept. 24. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!