Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 23 évesen nem állhat le a...

23 évesen nem állhat le a Szivem? Pánikbetegségbe szenvedek

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Bárkinek bármikor lállhat a szíve. Olyan nincs, hogy valakinek biztos nem áll le a szíve.


Itt a kulcs a valószínűség. 23 éves egészséges ember esetében a hirtelen szívhalál extrém ritka, 100.000 emberből csak 4 embert érint. 0,004% az esélye annak, hogy megáll a szíved 23 éves korodban. Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy autóbalesetben halsz meg.


[link]

2021. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg voltam (azt hiszem múlt idő mostmár). Nekem is pont ez volt a középpontban, hogy megáll a szívem. 2018 októberében volt az első rohamom, amikor azt hittem, infarktusom van, na azóta még itt vagyok! :D Szerintem a legjobb terápia, ha megértő és türelmes emberekkel veszed magad körül. Voltam pszichológusnál, de olyat nem mondott, amit magamtól ne értem volna fel ésszel. Gyógyszert sose szedtem. Ajánlok viszont egy alapos kardiológiai kivizsgálást a saját magad megnyugtatására, úgy szerintem könnyebb lekűzdeni. Kitartást!
2021. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!