Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vállfájdalom hátfájással ?

Vállfájdalom hátfájással ?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj főleg eröltetéskor volt 2 vállficamom utsó 3 éve volt. De nem ugrott ki mert mozgatni viszont tudom rendeden. Ha tornáztatom akkor egy ideig picit jobb de aztán újra elkezdődik megint. Szerintetek mi lehet az oka illetve ettől kiugorhat a váll, mit tanácsolnátok aki volt ebben ? Ha nem múlik mindenképl doki csak kíváncsi lennék, hogy mi lehet ez.

2021. okt. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kaotikus az írásod. Mi volt a kiváltó ok? Vagy egyik napról a másikra hirtelen elkezdett fájni? Mikor kezdődött?
2021. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Emiatt elnézést kérek csak igy egyik napról a másikra :/ hirtelen jött de nem ugeott ki mert azt már jól tudom hogy milyen :D :)
2021. okt. 4. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A vállad melyik része? Előtte való nap vagy aznap végeztél olyan tevékenységet, ahol megsérülhetett? Húzódásnál előfordul, hogy csak órákkal később érzed. Talán a rándulásnál is, bár én azt mindig azonnal megéreztem.
2021. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit megeröltettem és utána akkor fájt egy ideig elmúlt, másnap visszajött, és akkor viszont már nem múlt el, de ez csak így hirtelen. Ha tornáztatom az kissé segít rajta bár csak óvatosan merem, nehogy véletlen kiugrojon. Az a baj 2 vállficam után én már eléggé félek ettől bár mondjuk 3 év alatt gyógyulhatott már bőven, meg hála az égnek nem is estem el semmi ilyesmi.
2021. okt. 5. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!