Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudnám a jobb szemöldököm...

Hogy tudnám a jobb szemöldököm rángatózását kontrollálni?

Figyelt kérdés
Kb ilyen, mint amilyen a férfinek van: [link]

2021. okt. 5. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy kit érzel, amikor rángatózik a szemöldököd. Ha nem csinálod a szemoldokoddel ezt, akkor rossz érzés lesz benned? Úgy érzed jog muszály ezt csinálnod? Mert ez lehet egy rossz megszokás is, ha tudatosan csinálod. Ha pedig nem tudod kontrollálni/befolyasolni azt, hogy ne rangatozzon a szemoldokod, akkor lehet valamiféle tik is. Melyiket érzed? Vagy mit érzel?
2021. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem csinálom, akkor kicsit rossz érzés van bennem és muszáj csinálnom
2021. okt. 5. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy rossz szokás, ami lehet stressztől is. Hidd el, tudom milyen ez, mert velem is volt ilyen, csak én a szememmel hunyorogtam, és ha nem csináltam, ilyen késztetést éreztem. Elég hülyén néztem ki, de sikerül abbahagynom. És tudod hogy? Úgy, hogy amikor azt ereztem, hogy megint ezt kell csinálnom, kibírtam, hogy ne csináljak. Ha legalább 2-3 szór kibírod hogy ne csináld mikor késztetésed van, nagy valószínűséggel már nem lesz ra akkora kesztetesed és aztán szépen lassan elmúlik teljesen. Nekem így oldódott meg. De ehhez nagyon nagy önuralom kell!
2021. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. okt. 5. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy kis magnéziumhiány. De az is lehet, hogy a Tourette szindróma első tikjei
2021. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!