Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan olyan nő ismerősötök...

Van olyan olyan nő ismerősötök, akik megkapták a H1N1 oltást, majd később (akár évekkel) méhnyakrák alakult ki náluk?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
H1N1 oltás alatt a HPV oltásra gondolsz?
2021. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, nem írtam el, H1N1-re gondoltam, mert van egy ismerősöm aki szerint emiatt alakulhatott ki a méhnyakrákja.
2021. okt. 6. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Apám BCG oltást kapott 1960-ban és két éve egyszer csak szívrohamot kapott. Az összefüggés egyértelmű.
2021. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Az ismerősödnek fogalma sincs, hogy miről beszél. Az influenza, illetve a védőoltás ellene nem okoz ilyet.
2021. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
3-as Ugye csak viccelsz!
2021. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát kettőnek elvileg semmi köze hozzá.

H1N1 egy influenza típus.


Méhnyakrákot a HPV egyes fajtáji is okozhatnak, erre van oltás, amik sok vagy a legtöbb HPV törzs ellen adnak védelmet.


Ha állítása szerint ettől is lett ez a problémája, sajnos ezt nem fogják utólag igazolni.


Nem nagyon valószínű egyébként hogy ettől van...

HPV re szórna kígyót békát... Ez pedig tünetmentesen is el tud lenni sokáig míg a szervezet legyőzi, közben kifejtve "áldásos" hatását.


Kitartást kívánok!

2021. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

számomra is furcsa, ezért gondoltam, h rákérdezek itt.

Lehet a vakcinában lévő egyéb vegyületekre gondolt...

sőt, elvileg több olyan nő van, akinél kialakult a méhnyakrák, és mind megkapták a H1N1 oltást. ezért is hozza összefüggésbe.

2021. okt. 6. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Influenza oltást sokan kapják. Nem tudom hogy van -e ilyen kutatás.

Meg hát sok kavar volt/van az influenza elleni oltásokkal.

Minden évben meg kell saccolni milyen törzsek lesznek, le kell gyártani előre, jó minőségben. Van mikor nem sikerül eltalálni a megfelelő törzset akkor az oltás semmit sem véd. Volt mikor meg kimaradt egy két lépés és aktív fertőzött influenza virusokat palackoztak az ampullákba. Úgy kellett kamionokról a szállítmányokat visszarendelni csak nem mindet sikerült.


Méhnyakrákot sok minden okozhatja a HPV -re gyanakodnak, van minden féle tanulmány hogy ahol az oltást bevezették ott nullára csökkent. Bár mivel a méhnyakrákos esetek kb30% ról mondják hogy HPV eredetű a többi is jön valahonnan.

2021. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért, ha kérhetem ne lukadjunk ki majd oda a végén, hogy a covid oltástól még a férfiak is el fogják kapni a méhnyakrákot.
2021. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Innovácioval nullára video elmondják túl vagyunk szaporodva eü fejlesztéssel a termékenyseget és lakossagot injekciokkal 15% al mínuszba teszi .
febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!