Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire súlyos ez a fogínysor...

Mennyire súlyos ez a fogínysorvadás?

Figyelt kérdés

Ugye voltam fogorvosnál mert nagyon sok fogkövem volt aztán le szedte már jobb színe van az íny emnek de nem az igazi de már kb 1-2 hónapja vettem észre hogy egy nagyon kicsit pár mm t mozognak az első fogaim fent is lent is .. és nekem mindig is ilyenek voltam a fogaim lent úgy emlékszem de most hogy oda figyelek rá nagyon rá vagyok parázva... mit tegyek ? Megyek még fogorvoshoz mert húzni is kell még fogam meg tömni stb .. itt a kép: [link]

+ néha amikor reggel felkelek nagyon fájnak ,bizseregnek a fogaim .. nem tudom hogy este szoríthatom e őket de ez is egy ideje tart már..



2021. okt. 9. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém sokkal gázabb. Igaz én nem járok fogorvoshoz :)
2021. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó de én 21 éves vagyok xd
2021. okt. 9. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kb úgy vagy mint én. 21 évesen kb pont így álltam. Nem tudok megnyugtatót mondani. Most közel 40-hez már nagyon gáz, és egyre rosszabb.
2021. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ugyan úgy mozognak ?
2021. okt. 9. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Ha erősen megnyomom akkor mozognak, és vérzik is. Sokszor reggel arra ébredek hogy tiszta vér a lepedő, mert folyik ki a számból. Rendesen válik le az ínyem a fogamról. Sok esetben már azt vártam mikor esik ki, mert be volt dagadva, és enni is alig bírtam. Szóval jah. Nagyon erősen nem mozognak. Amikor már nagyon mozog onnan pár hónap, és kiesnek...
2021. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, utolsó! Miért nem mész el fogorvoshoz? Vagy inkább parodontológushoz? Meg akarod várni, amíg kihullik az összes fogad?
2021. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy össze vesztem a házi orvosommal. Pénzem meg nincs másra. Amúgy nem zavar ha kiesik. Csak ne fájjon.
2021. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De mi köze ehhez a háziorvosnak? Legalább a körzeti fogorvoshoz menj el... Hogy lehetnek emberek ennyire igénytelenek? :S
2021. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8, Bocsi elírtam. A körzetivel (fogorvos) vesztem össze, mert elmentem hozzá, és azt mondta nem mostam fogat (pedig mostam). Utána felírt anti biotikumot, és vissza kellett volna mennem fogkő leszedésre, de nem mentem. Aztán kilazult egy fogam, és ki akartam húzatni, de nem húzta ki. Ezután erős szóváltásba keveredtünk. Végül berúgtam, és kihúzattam egy ismerősömmel. Így aztán többet oda én nem megyek..
2021. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez igen xd hát én azért remélem nem járok így xd
2021. okt. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!