Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv lamolep és scippa lassan...

Zsolt111 kérdése:

Üdv lamolep és scippa lassan orvos által csökkentve volt scippa teljesen elhagyva lamolep 10mg felezve a második héten nagy rosszullét nem szédülés de állni nem tudtam ülve jó volt de pulzus felment nagyon. Most ujra 25 Valakinek hasonló tünet? Volt?

Figyelt kérdés

#elhagyás #rosszullét #mellékhatás #Lamolep #Gyógyszerelhagyása #Állni nem tudtam
2021. okt. 9. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos, hogy nem a Lamoleptől van. A 25 mg édes kevés, azt meg sem érzed. A Lamolepet ráadásul nem kell fokozatosan csökkenteni, bipoláris zavar esetén azonnal elhagyható.
2021. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kb egy órát voltam rosszul 2db 0,5 xanax és jobban lettem pulzus lassan vissza állt….Mióta csökkentettük pár óra alatt elfáradok van ,hogy aludnom kell kora délután ,de elméletileg semmi

Szervi gond nincs….. nem értem….

2021. okt. 9. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pánikroham.


Lamolep azonnal elhagyható. Nincs megvonási tünete.

2021. okt. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Lamolep simán elhagyható.
2021. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lamolepből a 10, 25 mg nagyon alacsony. Hatásos adag nagyobb, gyakran 100-400 mg kell.
2021. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!