Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek utazási betegsége van,...

Akinek utazási betegsége van, melyiken van nektek a legjobban hányingeretek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Autóban.
Buszon.
Hajón.
Repülőn.
Hintán.
A felsoroltak közül több járműben is, leírom.
A felsoroltak közül mindegyikben.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs utazási hányásom, viszont mikor ezen ültem, igencsak rezgett a léc.

[link]

2021. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Regen kepes voltam hanyni 10 perces autout alatt is, de szerencsere azt kinottem.

Viszont a tavolsagi busz az a halalom a mai napig,tudjatok az a fajta, ami levegotlen, szuk.

Ha fel kell ulnom ilyen buszra, hat akkor inkabb en nem megyek sehova, annyira nem birom.

Hajoval, repulovel erdekes modon semmi bajom.

2021. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen semmi bajom nem volt. Felnőtt koromra jött ki buszon, illetve autóban is. A kanyargós utak viselnek meg, autóban az első ülésen elvagyok, de olvasni, telefont nyomkodni nem tudok. Buszozni szerencsére már nem szoktam.

Ha olyanom van, akkor autóban a városi utakon is rosszul tudok lenni, de azért hányásig még soha nem fajult a helyzet.

A hintákat sem bírom. A pörgőst nézni sem. A szabadesés is felejtős. Érzékeny a gyomrom na... :D

2021. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban még a BKV-buszokon is rendszeresen rosszul lettem, de azt kinőttem. A távolsági buszokon hol van hányingerem, hol nincs (attól is függ, hogy mennyire büdös a busz), a vonatot jobban bírom. Autózni csak úgy tudok, ha kinézek az ablakon, az olvasás esélytelen. Repülőn és hajón még nem utaztam, csak kompon, de az annyira régen volt, hogy már nem emlékszem, rosszul voltam-e. Hintázni szeretek, de hamar elszédülök tőle.
2021. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Távolsági busszal járok naponta. Ha nem veszek be B6 vitamint, akkor rosszul vagyok. De hogy konrkétan annyira rosszul vagyok, hogy elsötétül minden előttem, hányingerem van, sípol a fülem, szédülök. Tehát ájulás közeli állapot..Ilyenkor azthiszem hogy meghalok de komolyan. Tavaly ősszel kezdődött, télen semmi bajom, valamiért csak a melegbe van ez, amúgy gyógyszert szedek így már nincs baj.
2021. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!