Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásnál állandó a...

Tüdőgyulladásnál állandó a mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Néha érzek a hátamban egy tompa fájdalmat. Mint mikor sokat görnyed az ember. Nem folyamatos, nem légzéshez, köhögéshez köthető. Lehet tüdőgyulladás? Holnap mindenképp elmegyek orvoshoz.
2021. okt. 13. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább izom vagy ideg lesz az. Tüdőgyulladást azért észrevennéd.
2021. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Én is inkább arra gondoltam hogy a sok köhögés miatt fájhat. Köszönöm szépen.
2021. okt. 13. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam rtg-n és tüdőgyulladásom van, pedig alig köhögök és csak elvétve fáj a hátam, úgyhogy menj orvoshoz mindenképpen!
2021. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó és mi miatt mentél röntgenre, valami tüneted biztosan volt.
2021. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Covidos vagyok 😁
2021. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem ezen kívül csak a megfázás tünetei vannak. Köhögés, orr folyás.
2021. okt. 13. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.Covidnál sajnos gyakori,sőt van aki átesik rajta tünet nélkül aztán egy tüdőszűrőn meg kiderül volt tüdőgyulladása. Látszik a nyoma :(

Nálunk a családban akinek tüdőgyull.volt (nem covid miatt) 40 fokos láza volt,hányt és köhögött meg fájt a mellkasa,háta. De persze egy háziorvosi vizsgálat nem árthat.


Mondjuk ha sokat köhögsz akkor indokolt főleg.

2021. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem kétszer volt, egyszer magas lázzal és folytó köhögéssel, másodszor pedig csak ez volt, köhintéskor és nevetéskor fájt de semmi egyébb pár hétre rá kórházba kerültem mert elkezdtem vért köhögni, akkor a ct vizsgálat mutatta ki hogy lábon kihordott tüdőgyulladás miatt hegek keletkeztek és az vérzett
2021. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!