Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás lenne?

Tüdőgyulladás lenne?

Figyelt kérdés

6 eves lanyom nen birja abbahagyni a kohogest. Kezdodott hanyassal tegnapelott, kicsit kohogott. Mara mar annyira,hogy nem birja abbahagyni. Szaraz,ingerkohogese van. Laza volt, ma laztalan volt.

Viszont izzad, sapadt. Tegnap meghallgatta az orvos, de nem vett mely levegot,nem tudta megitelni.

Folyamatosan kohog, szinte megallas nelkul, es mar azon gondolkodom beviszem a korhazba, de nem tudom mit mondanak,az ejszaka kozepen bemegyek vele mert ennyire kohog...


2021. okt. 15. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kihívnám az ügyeletet.
2021. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem jonnek a rohadek covid miatt!!!!!
2021. okt. 15. 23:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Hasonló okok miatt voltunk benn ma a 2,5 éves fiammal. Nekünk orrcsepp, orrszívás javasolt - nyilván az utóbbira nektek nincs szükségetek. Száraz köhögésre nálunk be szokott válni a nyitott ablaknál alvás, magasra tett párnán alvás. De te vagy az anyukája/apukája, ha úgy érzed, baj van, inkább menjetek be, remélhetőleg feleslegesen, elküldeni nem fognak. Jobbulást a kislánynak.
2021. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Járvány van most, nekünk az osztályba 4 gyerek járt a héten.

Salvus vagy sóoldat inhalálás inhalátorral, köptető és vírusölőt írt fel a doki, lázra Nurofent, de én Cataflam cseppet adtam neki. Egy idő után elkezdett a száraz köhögés átváltani hurutossá. Most már jól van, de ha szaladgál még mindig köhög.

Ha úgy látod nagyon nincs jól hívd fel az ügyeletet és vidd be. De szerintem rendben lesz a kislány. Jobbulást nektek.

2021. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bevitetem mentővel. Csak izzad, pedig laztalan. Es rettentoen kohog. Nem birom nezni. Feleslegesnek gondoljatok?

Varom anyámat,h jojjon es vigyazzon a ket kicsire.

2021. okt. 16. 00:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Apjuk meg nagyon messze van. Bizonytalan vagyok, a virus miatt, de nem tudom mit csinaljak:((((((
2021. okt. 16. 00:31
 7/14 anonim ***** válasza:
No mit mondtak ?
2021. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vegul nem mentunk, fel 1kor elaludt, reggelig csend volt. Fel4ig tudtam vele fent lenni,figyeltem. Ma elvittuk ugyeletre, semmi erdekeset nem mondtak, irtak ki szteroidos kupot ejszakara. Kapnak izlandi zuzmot, zyrnet, antibio holnaptol kell. Megprobaljuk atveszelni itthon, de ennyire sose kohogtek,es ez aggaszt nagyon.
2021. okt. 16. 20:14
 9/14 A kérdező kommentje:
Es koszonom az erdeklodest!
2021. okt. 16. 20:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó lesz minden, nekünk is nagyon köhögött a kisfiunk. Ez az ugató köhögés sosem volt neki, mi is megijedtünk emiatt.
2021. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!