Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség? már...

Mi lehet ez a betegség? már voltam 2 orvosnál, de szerintem fogalmuk sincs csak nem mondják meg

Figyelt kérdés

szóval szeptemberben kezdődött az egész, egyik nap nagyon furcsa szaga volt az izzadtságomnak, pár nappal később a székletemnek hasonló szaga volt, utána pedig alvadt vérdarabok jöttek ki, de nem benne a székletben volt, hanem utána jött ki, ezt követően pár órával később lezsibbadt a karom, elkezdtem fázni, rázott a hideg és lázam volt, valamint elviselhetetlenül fájt a fejem, másnapra elmúlott, de megviselt rendesen, 2 napig nem voltam a toppon

azóta ez heti rendszerességgel megtörténik, pár székelés tök normális, majd amikor érzem magamon hogy megváltozik a "szagom" illetve a székletemé is, már tudom, hogy vérezni fog, és megint jön ez a fejfájós láz roham


volt magán proktológusnál, megvizsgált, nem talált semmit, illetve a háziorvosomnál is, de ő kitalálta hogy torokgyulladásom van, felírt antibiotikumot 5 napra, nem múlott el, sőt olvastam hogy a tévesen felírt antibiotikum még árthat is

szóval kihez fordulhatnék? a neten sem találtam ilyen tünetekkel járó betegséget



2021. okt. 16. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológiára menj el.
2021. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológia, tükrözés.
2021. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első kettőnek igaza van.
2021. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!