Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatal embernek, ha krónikus...

Fiatal embernek, ha krónikus izületi fájdalmai vannak a pszichiátriai gyógyszerektől, azon az ortopédus mennyire tud segiteni? vagy csak pénzt kéri el, de javulás nem lesz, meg folyamatosan injekcióra hivna, de sose lenne vége?

Figyelt kérdés

.


Kattogó bizsergő recsegő vállazat, szúros derék, fájós térd

a váll akkor is hangokat ad folyamatosan, ha nem csinálok semmit, ha fekszek, vagy sétálok


magas prolaktin szintem van, hyperprolactinémia.



2021. okt. 16. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos h gyógyszertől? Nem lehet RA vagy valami ilyen betegség?
2021. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyit tudok még segiteni, hogy amikor vérplazmázni járok, mindig mondják h ne sűrűn jöjjek, mert a fehérvérsejtem mindig alacsony, határos szinten van.
2021. okt. 16. 19:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Kéne egy alapos kivizsgálás, mert igy nem fogjuk tudni megmondani.
2021. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez reuma, nem ortop.
2021. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért az ortopédiára kértem időpontot, mert gondoltam hátha ki van ürülve az a kocsonyás anyag a vállamból, s hogy ő tudna hialuronsavat be adni.


De ha nem az a baj, ugyebár akkor mindez hiába.

Lehet hogy ő tudni fogja h reumatologushoz kellett volna mennem, de nem fogja megmondani, hogy inkább hozzá járjak? Vagy ha úgy van megmondja, hogy hova tanácsol?

2021. okt. 16. 20:53
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amennyiben nem az ő szakterülete, akkor elküld más szakorvoshoz.
2021. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pszich. gyógyszer mellékhatása.
2021. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A hyperprolactinemiat osszekotik a hizassal, es en a pszichiatriai gyogyszerek elott , sose tudtam elhizni, még ha akartam volna, akkor se.
2021. okt. 21. 23:46
 9/15 anonim ***** válasza:

A magas prolaktin szint hogyan függ össze mozgásszervi fájdalommal?


Azt nem vitatom, h pszich gyszer okozhat magas prolaktin szintet.

2021. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a másik vicc, mivel hogy a legtöbb ember nem meri beismerni az orvosnak h mellekhatasai lettek az adott gyogyszertol, ezaltal az orvos azthiszi, h az adott mellekhatas nem mindenkinel jelentkezik.
2021. okt. 22. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!