Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatal embernek, ha krónikus...

Fiatal embernek, ha krónikus izületi fájdalmai vannak a pszichiátriai gyógyszerektől, azon az ortopédus mennyire tud segiteni? vagy csak pénzt kéri el, de javulás nem lesz, meg folyamatosan injekcióra hivna, de sose lenne vége?

Figyelt kérdés

.


Kattogó bizsergő recsegő vállazat, szúros derék, fájós térd

a váll akkor is hangokat ad folyamatosan, ha nem csinálok semmit, ha fekszek, vagy sétálok


magas prolaktin szintem van, hyperprolactinémia.



2021. okt. 16. 19:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Már gyerekkorom ota láttam a sok f*szt, hencegni hogy ilyen gyógyszer, meg olyan f*szomat szed, nem tudom mi olyan k*rva jó buli lerokkantositani magunkat, meg sterilizálni magunkat..


Én legalábbis nem kértem ezeket a fájdalmakat, sajnos nem volt más választás, de ebbe most ne menjünk bele, bár mondjuk kérdéses, hogy aki egészséges és meghálálná a szervezetét amit kapott, akkor mi a f*sznak b*sza tönkre mindenféle f*ssal..


Úgy csinál mintha nem lenne semmi baja tőle, már a 17 éves farok vagánykodik ha felirják neki a pszichés gondjaira az xy nevezetű sz*rt.

2021. okt. 22. 01:44
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindenkinél jelentkeznek a mellékhatások.


Továbbra sem értem, hogy az izületi fájdalom hogyan függ össze a pszich gyszerrel.


Azt sem, hogy a magas prolaktin szint hogyan függ össze a fájdalommal.

2021. okt. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na persze.

Mindenkit akit elhizlalt az injekcio, letompitott, fájdalmassá tett, minden egyiknek szexuális diszfunkciója van, csak mivel ezeket az emberek nem merik felvállalni, ezáltal az orvosok azthiszik hogy nem mindenkinél fordulnak elő a mellékhatások.

2021. okt. 22. 02:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Igaza van 12nek

Mi az összefüggés a magas prolaktin és a fájdalom között? Évfolyamtársamnak is volt, endokrin kivizsgáláson találták véletlenül. Nem fájt semmilye.

Itt több hozzászóló írta már a reumatológust.

2021. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kattogás arra utal, hogy a porc felületén nemkívánatos kinövések/hiányok vannak, ami esetleg az ízületi folyadék felhígulásával, csökkenesével is társulhat. Plusz az ízületek elégtelen használata hozzájöhet. Mivel mindig bólogatok, ilyan mozgásoknál simán mozog a nyakízületem, de ha forgatom a fejem, akkor mintha homok lenne a nyakízületemben. Azaz nincs lekoptatva a sok apró kinövés. Amit nem használunk, az elsorvad, mondja a természeti törvény. Neked kell tudni, mozogsz-e eleget.

Olvasnék a weben az ízület, porc, ízületi folyadék témákban és figyelném, mi igaz rám. Ha már tudom, mi a baj, keresném az okát és a javítás lehetőségét. Saját maga az ember legjobb orvosa.

2023. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!