Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt okozhatja a Covid?

Ezt okozhatja a Covid?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Hétfőn lett pozitív a tesztem. Nem voltak idáig nagyon durva tüneteim, lázam nem volt, viszont enyhén köhögök, elkészítettem az íz- és szagérzékelésemet teljesen, viszont a tegnap este egy nagyon fura tünet jelentkezett. Hallott már valaki ilyenről?

Mint amikor begörcsöl nagyon a vádlid és utána pár percig gyenge az izom és enyhén fáj.. egy ahhoz hasonló érzést érzek mindkét vádlimban és mintha zsibbadna is, egészen a talpamig. Amikor ráállok is ezt érzem és ez miatt erőtlennek is érzem a lábam. Ez lehet valamilyen neurológiai tünet? Fogalmam nincs mire gondoljak.


2021. okt. 23. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, de lehet teljesen más miatt is. De nagyobb a valószínűsége, hogy más miatt van.
2021. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, egész covid alatt voltak ilyen tüneteim, de durva kézremegés is, zsibbadás, gyógyulás után is nagyon gyengének éreztem magam és mind a mai napig előjönnek ilyen random 1-2 perces zsibbadások a karjaimban, lábaimban.
2021. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg független a Covid-tól. Akik értenek hozzá, azt szokták mondani, hogy valami hiánya váltja ki az ilyen görcsöket, zsibbadásokat. (Én speciel ebben nem vagyok teljesen biztos, mivel én is küzdök vele már vagy 20 éve. Mindent megpróbáltam, az összes lehetséges táplálékkiegészítőt, vitamint, ásványi anyagot, de egyik sem segített.)
2021. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet covid, de nem hiszem. Átestem rajta kétszer is, illetve elég sokan az ismerőseim közül. Senki nem tapasztalt ilyet. Ha covid, akkor egy nagyon ritka tünete. Másra gondolnék első körben.
2021. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a környezetemben és én is szintén zsibbadtunk egész covid alatt, szóval simán lehet amiatt.
2021. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Én covid oltás után éreztem ilyet három hónapig (kínait kaptam,tudomásom szerint nem estem át a betegségen),harmadik hónap után érezhetően jobb lett,most már csak egyszer-egyszer fordul elő, a zsibbadás szerű érzés el is múlt.

Persze,nem biztos,hogy az oltástól,ez a rossz,hogy ezt nem tudja az ember.

2021. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!