Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Legrosszabb tünetek az oltástól?

Legrosszabb tünetek az oltástól?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt a legrosszabb tünete az oltástól? Gondolkodom rajta, hogy beoltassam magam, de nem tudom megtegyem e. Elég sok rosszat hallottam róla, egy rokonom agyában vérrög lett miatta, ha nem kezelték volna időben meghal. Én magam magasvérnyomásos vagyok és asztmás, az orvosom annyira nem ajánlja, de félek a vírustól is. Ti mit gondoltok erről? Beoltatnátok magatokat a helyemben?

2021. okt. 25. 22:36
 1/7 anonim válasza:
67%
A kérdésedre nem tudok válaszolni, illetve nem tudom, hogy a helyedben oltatnám e magam... de én, 3-4éve nem voltam beteg, egészséges vagyok szóval biztos nem oltatnám be magam. Szerintem felesleges lenne...
2021. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha az orvos nem ajánlja, akkor ne oltass vagy keress olyan orvost, aki javasol oltástípust.


Ilyen helyzetben az is fontos, hogy mennyi a reális esélye, hogy elkapod. Mondjuk most lezárások nélkül ez sem alacsony.

2021. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel Romániában élek, még magasabb is az esélye...emiatt félek annyira.
2021. okt. 26. 00:22
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
2 esetben oltatnám be magam. Betegként, ha még betegebb szeretnék lenni, egészségesként, ha beteg szeretnék lenni. De mivel egészséges vagyok, és az is szeretnék maradni, az oltást (vagyis az annak álcázott génterápiát) meghagyom azoknak, akik bevették a mesét a kovidk@muról.
2021. okt. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Én biztos nem oltatnám be magam magas vérnyomással mert sok embernek megemeli mint az állat.Nyilván nem biztos hogy te is így járnál de ha mégis ez volna akkor nem sok jót jósolnék.

Én egészséges vagyok és nem kérek belőle de mindenki döntse el maga

Én nem ajánlanám kb senkinek sem

2021. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

De egy buta vagy te ember

Inkább ide sem írtál volna

Még az idős dohányzó ismerőseim is túlélték te agytröszt

Mennyt fizetnek ezért a propaganda szövegért neked te idióta?

Kérdező nehogy rá hallgass

2021. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Meddőség.
2021. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!