Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyszer leállítása vagy...

Gyógyszer leállítása vagy szedése váltott , válthat ki szívritmuszavart?

Figyelt kérdés
Én lettettem egy ssri gyógyszert elég gyorsan , és 4. Nap a vérnyomásmérő ritm zavart jellzett aznap 2× és kettő nap múlva újra 2× , de akkor már újra szedtem és alig volt elvonási tünetem.

2021. nov. 1. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális mellékhatása az ssri-nek. Nekem is okozott az escitil, amíg szedtem. De ezt az EKG fogja csak kimutatni, háziorvosodnál kérheted, hogy csináljon vizsgálatot.


Egyébként ha már abba akarod hagyni, akkor rakd is le. Nem jó ez, hogy össze-vissza veszed be, szétcseszi mégjobban a szervezeted, mint ha szednéd végig. Annyira azért nem elviselhetetlen az elvonási tünete (szédülés, gyengeség, fáradtság stb..). Vagy ha ennyire rossz, akkor heti bontásban felezd v negyedeld a dózist. Mégjobb: kérd ki pszichiátered véleményét.

2021. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy már nem merném letenni , voltam első nap a sürgősségin , ekg jó, vérnyomásom magas 190 , de lement 150 majd 140

Tegnap is voltam a kardio ambulancián .

Neked azonosították konkrétan hogy milyen tipusu ritmuszavar volt ? Hogy derült ki?

Ekg jó. Elhajtottak , minek jöttem , mondtam bár ne kellett volna. Nem győztem elnézést kérni. Majdnem mondtam elnézést hogy élek.

2021. nov. 1. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!