Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet, hogy nem voltam...

Hogy lehet, hogy nem voltam még covidos?

Figyelt kérdés

Helóka!

(Mielőtt bárki belém kötne, nem vagyok se összeesküvés hívő, se vakcina ellenes se semmi ilyesmi pusztán kívancsiságból teszem fel a kérdésem.)

Szóval..amióta itt van ez a koronavírus azóta egyszer sem kaptam el, pedig egy nagy gyárban dolgozom, napi szinten buszozok, boltba megyek, szórakozni járok stb. A maszkot csak akkor és ott hordom, ahol kötelező. Nem vagyok beoltva sem. Nem tartom a távolságot senkitől sem. Ugyan úgy élem a kis életem, mint a korona előtt. Az elejétől kezdve vannak a munkahelyen tesztelések, kötelezően. Mindig negatív lettem. Hogy a fenébe nem kaptam még el? Más is van így ezzel?



2021. nov. 7. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Én sem kaptam még el a vírust egyszer sem
Én már elkaptam a vírust egyszer vagy többször is
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem, azóta 5 tesztem is volt a legutóbbi múlthéten.Pedig napi szinten használok bkv-t
2021. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, bár nekem van két oltásom. És eddig a családbol se kapta el senki, pedig mindenki jön megy, emberek között mozog.
2021. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsés vagy, vagy pedig elkaptad csak nem volt tüneted.
2021. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi,most látom, hogy rendszeresen volt tesztelésed. Hát, akkor csak szerencsés vagy. :)
2021. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Én se voltam. Erős az immunrendszerünk. Meg lehet hogy az ortodox templomban iszogatom a szenteltvizet és Isten azáltal is megóv. Mert Iszen nem személy aligátor hogy reformátust nem véd meg vagy ilyesmi az ortodox szentelmeny által. Ott a csap a templomban és én nem vagyok szivbakos 2 pohár vizet is meginni. Na volt betegek kenete és még a másik , a nagy Szenteltvizbolis hazavittem (mellettem van az ortodox templom) két kispoharral. És azokat a betegeknek tették mert mondom hogy minden hónap első vasárnapján betegek kenete
2021. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A vírusok ilyenek. Nem mindenki kapja el egy háztartáson belül sem.
2021. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt. Én és a kisebbik lányom tavaly novemberben és idén októberben is pozitív tesztet produkáltunk. Férjem és a nagyobbik lányom nem kapta el egyszer sem. Pedig közös háztartásban élünk, együtt megyünk és mentünk mindenhova.
2021. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Családunkban 2 fiatal is így volt eddig, de most mindketten elkapták, szerencsére 1 hét alatt rendbejöttek.
2021. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint te, a utóbbi két évben minden lehetőséget megadtam a szervezetemnek, hogy elkapja, de csak nem sikerül. Eleve nem vagyok beteges alkat, náthás sem voltam már vagy 5-6 éve.
2021. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se voltam évekig.

Aztán lett egy ovis unokaöcsém...

2021. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!