Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztam, lázas vagyok így...

Megfáztam, lázas vagyok így is menjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Először a főnököt kell felhivni vagy az orvost?

Olyan helyen dolgozon ahol nem örülnek ha beteget jelent bárki is. Betegen, lázasan is bent vannak. Ha meg netalán nagy ritkán valaki tappenzre megy akkor arra nagyon haragszanak.

Köhögök is, sokszor hurutosan, fáj mindenem, meg egész hétvégén hőemelkedésem volt vagy lázam.

Előbb az orvost hivjam és aztán közöljem a kész tényeket a munkahelyen vagy előbb a főnököt hivjam és ő megmondja mit csináljak?!



2021. nov. 8. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hívd az orvost.
2021. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a főnököd nem tud diagnosztizálni, és gyógyítani sem, előbb az orvosod hívd fel. Akkor már a főnököddel is tényeket tudsz közölni.
2021. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én is az orvost hívnám. Az a többiek baja, hogy betegen is bejárnak. Én sem tenném. Nyilván kevesebb a fizu, de az egészségesem és hogy ne fertozzek le mindenkit, fontosabb.
2021. nov. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Olyan helyen dolgozon ahol nem örülnek ha beteget jelent bárki is.


Akkor maradj otthon. Jobb, ha csak te hiányzol, nem tíz ember, akiknek átadod a bajt.

2021. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég sz@r munkahely lehet, ha megharagszanak, hogy táppénzre mész. Nem tehetsz róla, hogy beteg vagy, tudomásul kell vennie a főnöknek, hogy pihenésre van szükséged. Neki se érdeke, hogy a többieket megfertőzd. Amúgy az orvost hívd először, aztán a főnit.
2021. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!