Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veszélyes lehet ilyen vérnyomás?

Veszélyes lehet ilyen vérnyomás?

Figyelt kérdés

Az orvos a Holter meresen ingadozonak latta. Ket stresszes even vagyok tul, lehet attól vagy genetika? Se csaladban nem volt se nem vagyok elhizva, es meg csak 23 vagyok. (Egeszseges)

Gyogyszert irt fel.

Lehet komoly kovetkezmenye?



2021. nov. 9. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Értékeket írj
2021. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezeket tudom a lelet alapján:

Átlag RR 125/62 Hgmm, 66/min.

Max.: 154/82 HGmm, 87/min.

Min.: 104/46 Hgmm, 49/min.

Systoles hypertoniás időindex 19 %.

2021. nov. 9. 20:51
 3/4 anonim válasza:
Igazából ezek nem vészes értékek! Azt azért tudni kellene, hogy éppen mit csináltál, amikor a magas érték adódott? Intenzívebb mozgás, izgalom stb. okozhatja, és az teljesen normális élettani reakció. Talán érdemes lenne egy kardiológussal átbeszélni a helyzetet.
2021. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aznap konkretan semmit mikor fentvolt a muszer, munkaba voltam (ulo munka) aztan delutan fekudtem csak.

Teny hogy stresszes eveken vagyok tul.

A kardiologus irta fel a gyogyszert, es igaz csak 2,5mg szedek de engem ez is zavar es van egy olyan erzesem hogy nem ez lett volna azonnal a megfelelo kezelesi mod.

2021. nov. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!