Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antidepresszáns - Citapram 20...

Noir76 kérdése:

Antidepresszáns - Citapram 20 mg Kezdeti mellékhatásai?

Figyelt kérdés
3-ik napja szedem reggelente és borzasztó szorongás jön rám alkalmanként tőle, ami legalább másfél órán át tart. Citapram 20 mg-tól.Meghatározhatatlan pánik, félelem, negatív gondolatok. Lezsibbad, bizsereg kezem-lábam,szapora a szívverésem, gyomorgörcsöm van. Tudom hogy a kezdeti mellékhatások a meglévő tünetek felerősödései lehetnek de nyugtasson meg aki szedte, szedi hogy jobb lesz. Egyelőre 0.25 mg xanax-szal igyekszem tompítani napi 4-5x. Ma vettem be a 3-ik Citapramot de gondolkodom hogy minimum felezni kellene mert kezdésnek sok a 20 mg. Inkább negyedelni. Megéri úgy kitartani vele? Holnap délelőtt kontaktálok a pszichiaterrel. Köszönöm a biztató szavakat!

2021. nov. 15. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyből ekkora adagot írt? Nem fokozatosan egyre többet?

Nekem úgy két hét után kezdett jobb lenni az ugyanilyen hatóanyagú tablettától (a rokon hatóanyagú Cipralex pár nappal gyorsabban hatott), de sose kellett ekkora adaggal indítanom.

2021. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ekkorát írt. Valamiért nem esett szó a fokozatosság elvéről.
2021. nov. 15. 20:47
 3/3 anonim válasza:
Szia nekem most ugyanezek a tünetek vannak 2 napja és 10 napja szedem. Neked jobb lett vagy másnak esetleg?
2022. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!