Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki szedett mar Citapram...

Ki szedett mar Citapram gyogyszert?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek hasznal??

2016. nov. 13. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen használ. Pontosan mire vagy kíváncsi?
2016. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Igen! Volt hozzá szerencsém. Nekem segített! De arról tudjál hogy minden fejben dől el!!! Közhelynek tűnik de így van!!! 3 hónapig szedtem egy másik tablettával együtt. A vezetéstől eltiltottak! Nagyon rosszul éltem meg hogy nem vezethetek. Fejbe rendet raktam letettem a tablettákat és felálltam.
2016. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2# neked akkor szerencsére nem tartott sokáig a gyógyulás. De ez függ az állapottól is .
2016. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elég rossz állapotban voltam. Azt mondta a pszichiátrián hogy pszichiátriai eset vagyok. Be kellett volna feküdnöm. Annyi volt a szerencsém hogy ismerős orvos vitt hozzá. Megengedte a doki az otthonlétet. Vezetés közben jöttek rám rosszullétek. Zsibbadt a tarkóm szédültem és rámjött a hasmenés. Nem tudtam nagy áruházakba menni vásárolni mert ugyanezeket éreztem. Ha a kisebb boltokba várnom kellett ott is....szóval elég gáz volt.
2016. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
* pszichiáter.....bocs elírtam
2016. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban jó gyógyszer. Függőséget nem okoz, legalábbis nálam nem . Komoly dolgokat is jól gyógyít. Ahogy az előttem válaszoló is írta , hasonló tüneteket produkáltam én is .
2016. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálam aza helyzet igazából hogy 2 éve el költöztünk és azota emberek közé megyek suliba és elkap a depresszió és igazábol itthon még el is megy de itthon se a kitűnő .Persze nyáron rosszabb volt de átvészeltem viszont mára már annyira nem birom a folytonos betegséget meg szomorúságot hogy úgy döntötem hogy ki probálok egy gyogyszer fajtát.
2016. nov. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!