Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomás?

Magas vérnyomás?

Figyelt kérdés

Esténként mostanában kicsit magasabb a vérnyomásom a megszokottnál és szédelgek.


lehet ez nagy baj?



2021. nov. 15. 22:01
 1/9 A kérdező kommentje:

hozzátenném hogy pánikbeteg vagyok és mostanság elég sokat fordul elő a pánikolás csak nemtudom hogy félnem kéne e.

Őszintén aludni sem merek

2021. nov. 15. 22:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában és mérd a vérnyomásod, 140 felett már nem árt sűrűn mérni. Menj orvoshoz, kapsz rá gyógyszert. És ne húzd az időt, mert a koronavírus miatt fokozott veszélyben lehetsz. Nekem az volt a szerencsém, hogy már évek óta szedem, és amikor elkaptam az elsők között, ugyan rosszul voltam, de nem végzetesen.
2021. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 válaszoló:

soha nem volt probléma a vérnyomásommal azért nem tudom hova tenni és még rá is pánikolok.

van hogy 140 de van hogy teljesen normális és ugy is szédelgek.

2021. nov. 15. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy az egyik karban 140, a másikban 100 és majdnem összeestem, annyira szédültem. Szerencsére ez a kórházban történt. De az is lehet, hogy a koronavírus első tünete ez a szédülés. Menj orvoshoz minél előbb.
2021. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a héten többször teszteltetnem

kell magam ahogy ma is és negatív az eredményem.

Furcsának tartom de lehet hogy a pánikbetegségem produkálja ezeket a furcsa dolgokat amik régebben nem voltak.

2021. nov. 15. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Még negativ, de holnapra lehet pozitiv. Vigyázz magadra. Ez a koronavírus nem játék.
2021. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Stressz, pánik is felviheti a vérnyomást.
2021. nov. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet a pániktól,igen
2021. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Panikbeteg vagyok évek óta... Rendszeresen szédülök miatta. Stressz emeli a vernyomast is.
2021. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!