Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetséges hogy még...

Hogyan lehetséges hogy még nem kerültem lélegeztetőgépre? Pedig szívbeteg vagyok nem vagyok beoltva! 22 vagyok

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 11:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ebben az évben kétszer voltam beteg de csak 3napig tartott!
2021. nov. 16. 11:14
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Erre érvényes, a bolondnak van szerencséje!
2021. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A covidos betegek 2%-a kerül lélegeztetőgépre. Te voltál a 98%.


Pl. a lottó is ilyen. Kérdezhetnéd, hogy miért nem nyertél, pedig már vettél két szelvényt. Ott se nyer mindenki, ahogy nem kerül minden covidos lélegeztetőgépre.

2021. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Buktával dícsérd a napot. Még kerülhetsz. Persze reméljük nem fogsz.
2021. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig azt mondják Delta varians nagyon veszélyes fiatalokra!
2021. nov. 16. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen veszélyes, de attól még ez nem jelenti azt, hogy ha megbetegszel automatikusan odakerülsz. Egyáltalán voltál covidos?
2021. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fogalman sincsen! Csak 3napig voltam beteg.
2021. nov. 16. 11:27
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

8 milliárd különböző ember él a földön. Igen nem nagyon van egyforma.

Statisztikai alapon 20% lesz annyira rosszul hogy kórházi kezelésre van szüksége.

Statisztikai alapon tudják hogy mik a rizikó tényezők és kb milyen embereknél nagyobb a gyakorisága a komolyabb tüneteknek.


Tehát már előre el van döntve mennyire súlyos tüneteid lesznek ha lesznek egyáltalán. Amin a szívbetegséged változtathat.


A gyenge és nagyon erős immunrendszerűek sajnos elvéreznek.

Illetve felfedezték hogy a vércsoport fontos szűrő tényező.

Legkevésbé a 0 -s vércsoportúakat fekteti ki. Van aki gépre is került és van halott is, de legkevésbé jellemző.

Aztán az AB vércsoportúak. Szintén jól viselik a betegséget.


Pontosan nem emlékszem melyik volt a másik. Mert Vagy az A vagy a B nek valami hiányzik a véréből, így kvázi védtelenek. Na ők nagyon nagy arányban kerülnek gépre is.


Az hogy 2x is elkaptad az azért némi neműleg csorbítja a szerencsét, mert elvileg már a szervezet ismeri, így egy jó darabig nehéz benyalni.


Unokatestvéremnek, a szaglása és az ízlése ment el egy fél napra.

Meg kicsit taknyos lett. Ennyi. Nem volt oltva. Mondjuk ez még nem a Delta volt.

2021. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
De ha meg nem is tudod hogy covidos voltál-e (Kétlem hogy igen), akkor emg mi értelme a kérdésnek?
2021. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem panikoltal gondolom. A kornyezetemben sima nathakat hisztiznek szejjel az emberek es kapjak a beutalokat a covid osztalyra. El sem hiszem amit felnott meglett emberek muvelnek most egy nathatol rettegve.
2021. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!