Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetséges hogy még...

Hogyan lehetséges hogy még nem kerültem lélegeztetőgépre? Pedig szívbeteg vagyok nem vagyok beoltva! 22 vagyok

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

A kérdésednek CSAK AKKOR lenne értelme, ha mindehhez egy pozitív coroanateszt is társulna!

Az ugyanis, hogy szívbeteg vagy, nem jelent semmit, ez annyira tág gyüjtöfogalom, hogy böven belefér valami egész enyhe, jelentéktelen eltérés is.

Másrészt a "kétszer is beteg voltál" sem jelenti azt, hogy coronafertözésed lett volna, feltehetöen enyhe náthánál nem volt több.


Ha KOMOLY szívbajod lenne, elkaptad volna a coronát (pozitív teszttel alátámasztva), akkor nem igazán itt trolllkodnál, hanem minimum orvosi felügyelet alatt kezelnének!

2021. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg nem kéne ekkora arcnak lenni ugyanis a járványnak még nincs vége.
2021. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!