Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem érzek se ízeket, se...

Nem érzek se ízeket, se szagokat. Nektek mennyi időbe telt mire visszakaptátok valamelyiket?

Figyelt kérdés
És hogy viseltétek?

2021. nov. 19. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1het múlva visszajott.
2021. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. Remélem velem is így lesz. És hogy viselted? Őszintén az szaglásom annyira nem zavar, mint az hogy nem érzek ízeket, vagy vannak olyan ételek melyek más ízűek. A csoki sós, a kávé keserű, a spagettit savanyúnak éreztem.
2021. nov. 19. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 1 het alatt visszajott. Annyit ereztem, hogyha valami nagyon sos vagy nagyon edes volt de ezen felul semmit.
2021. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Covid miatt?

Nekem csak pár napig tartott, hamar elkezdett visszatérni, de hivatalosan nem teszteltek le, nem biztos, hogy az voltam.

2021. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen. Tegnap lett pozitîv eredményem. De kedden kezdődött és szerdán már semmit nem éreztem.
2021. nov. 19. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! November 10. Lettem beteg 1,5 nap láz,hidegrázás, izzadás aztán másnap jól lettem de bedugult az orrom! Utána 3. Napra szombatra elment a szaglas íz érzékelés! Most 14. Napja , h elment a szaglas jó hír , h tegnap elkezdtem érezni sokmindent aztán volt amit nem v budosnek éreztem és ma pedig már érzek mindent rendesen de csak 50% ban! Viszont van egy furcsa szag ami levegővételkor érzek Erős égett szag .. remelem elmúlik! Lényeg , h így 2 hét után elkezdődött a javulás és szép fokozatosan remélhetőleg visszatér! Nagyon boldog vagyok meg így is , h nem az igazi de tutelem! :) sok C vitamint szedj és D vitamint nagy dózisban az segít gyorsabban vissza adni a szaglasod! Türelem , kitartást , jobbulast :) Túl leszel rajta 1-2 hét! :)
2021. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia. Már kezdek ízeket és illatokat érezni. De en is érzek egy érdekel illatot néha. Nem tudom mihez hasonlítani, de ahogy veszem a levegőt a torkomban is érzem. Fura nagyon.
2021. nov. 27. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Juj de jó :) Igen ez eltart egy darabig aztán majd elmúlik általában 1 hónap alatt javul de kinek hogy :) lényeg , h kezdesz érezni nekem is napról napra jobb:)
2021. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én november végén lettem covidos. Azóta sem jött vissza a szaglásom. Vagyis ilyen nagyon büdösöket érzek… olajos dolgokat, húsokat nem tudok enni, undorító szaguk van
2022. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így vagyok ezzel. Pl imádom a fokhagymát, és nem érzem az illatát, hanem helyette egy másik fura illatot érzek. A kedvenc dezodoromnak pedig poshadt, rohadt, penészes illata van és más szerint semmi baja. 2 parfümöt szoktam váltogatni, és az egyiknek érzem az illatát, a másiknak épp hogy. Annyira nagyon zavaró, de az egyik kolléganőm aki 1-3 héttel később lett covidos, még most sem érez szagokat, az ízlelését nem vesztette el covid alatt sem. Én is bajban vagyok az ízekkel, vannak dolgok melyek más ízűek lettek, vagy gyengébb ízűek. Megveszek ettől.
2022. febr. 27. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!