Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavirus miatti szagelveszt...

Koronavirus miatti szagelvesztéssel meddig lehetek táppénzen ha karantén letelte után se érzek szagokat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Semeddig. Ez nem akadályoz a munkavégzésben, hacsak nem parfümör vagy.
2021. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Van akinek fél év mire visszatér.


Nem indok a tappenzre. Ha negativ a teszted(lehetőleg pcr), akkor mehetsz dolgozni.

2021. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem fel ev utan se teljesen olyan a szaglasom es az izeket is mashogy erzem, mint regen. Kicsit kemeny lett volna, ha eddig itthon ulok :D
2021. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak akkor oka a táppénznek, ha olyan munkaköröd van, ahol elengedhetetlen a kitűnő szaglás. Elég kevés ilyen munkakör van.
2021. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj már de miért kellene táppénz ha csak annyi hogy nem érzel szagokat?Nem is értem

Mihez kell neked a kitűnő szaglás?Parfüm gyártásban dolgozol?Ha igen akkor jogos

2021. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van miatta mintha náthás lennék de nem jön fel semmi csak ilyen véres váladék+ fáradtnak érzem magam egész nap
2021. nov. 20. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Értem én, hogy ez rossz, de attól még menni kell dolgozni. Ha van a térdemen egy horzsolás, az is rossz, de nem vesznek fel miatta táppénzbe.
2021. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogy érted egy halálos vírust egy térdfájáshoz hasonlítasz? Nekem volt ismeretségi körömbe aki meghalt ebbe.. majd ha elkapod és te szenvedsz tőle akkor megérted majd menj el dolgozni fizikai munkát. Arról nem is beszélve más is elkapja tőled...
2021. nov. 20. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg az orvost, de ne szaglásvesztésre, hanem gyengeségre és fizikai munkára hivatkozz.

Bár attól még beülhetsz postára ablakba.

2021. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom nem postán..
2021. nov. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!