Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan szokták kezelni a...

Hogyan szokták kezelni a gerincsérvet?

Figyelt kérdés
5 helyen van enyhe kiboltosulás, de nem tudom mi fog segíteni. El küldött az orvosom gyógytornára de nem tudtam csinálni mert annyira fájt. 2 alkalom után a gyógytornász visszaküldött a reumatológiára. Ott kaptam egy brexin nevű gyógyszert ami nem segít és beutalt elektro terápiára, ami elmaradt mégis, mert az osztályt bezárták a vírus miatt. Mit csináljak hogy ne fájjon ennyire a derekam? Gondolom magától nem fog elmúlni.

2021. nov. 20. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem fájt eléggé de gondolom nem annyira mint neked. Nekem Rulek Zoltán videója segített. Keress rá bátran.
2021. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki a gerincnyújtó padot (az orvosok nem kedvelik, mert mellőzi az ő szerepüket). Megjegyzem, a szervezetben kiirthatatlanul bujkáló herpeszvírus tud kellemetlen apró ideggyulladásokat okozni az ilyen kiboltosulásoknál.
2021. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van denevérpadom. Mondtam a dokinak hogy nem lett jobb 2 hét használat után de azt mondta hogy ez hónapokba telik mire jobb lesz. Amúgy 4 éve fáj csak idén már minden nap és időnként nagyon. Ketodex cataflam és ilyenek nem segítenek.
2021. nov. 20. 08:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Se ülni se állni nem tudok. Nem tudok dolgozni. Folyamatosan fáj. Nem bele nyilallgat hanem folyamatosan fáj. Az orvosok meg nem tudnak segíteni. Ez az enyhe kiboltosulás 5 helyen nem fájhat ennyire szerintük. Voltam háziorvosnál, traumatológián, reumatológusnál de ugyanazt mondják hogy nem szokott ennyire fájni. Röntgen és MRI szerint találták ezt meg.
2021. nov. 20. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát üdv. sorstárs! 6 éve járom az utat, senki nem segít. Egy tanács, ami 4 év alatt romlott el az 2 hét alatt nem jön rendbe. Alaphangon 3 hónap napi szintű gyógytorna, amit személy szerint rád szabnak. Denevérpad felejtős, és nem azért mert az orvosok munkáját elveszi. Nyújtás kell, de csak saját erőből. Brexin helyett próbáld a Diclac 75 mg-t. Sajnos a Brexin nekem se volt hatásos. Viszont az esetleges gyulladást le kell húzni.
2021. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A diclac most néztem vényköteles, de szedtem már cataflamot ami ezzel a hatóanyaggal van, az nem használt. Csak azt mondják hogy hát ez nem fájhat ennyire. Meg nincs e hátrahajló méhem mert az is okozhat derékfájást. Hát honnan tudjam. Már hónapok óta fetrengek a szőnyegen nyújtok, olyankor 10 percre jobb.
2021. nov. 20. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, a Cataflam diclofenac kálium, a diclac diclofenac nátrium. A cataflam egyáltalán nem, a diclac néha segít nekem. Ha a hátrahajló méhből indulunk ki a fél világ szenvedne a derekától.
2021. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Voltam ma a sürgősségin kaptam injekciót es azt mondta az orvos ránézésre hogy nagyon el van csúszva a gerincem. A denevérpadot inkább nem fogom használni.
2021. nov. 20. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve volt ilyen problémám. Elmenetem egy jó csontkovácshoz (kb 3 alkalom) Ő helyre rakta a szalagokat és a csigolyákat, azután 6 hónapig csináltam sima gyógytornát (amit a gerincsérvesekkel csináltatnak a reumán), az megerősítette a csigolya tartó izmokat. Azóta abból eredő panaszaim nincsenek. Igaz az utóbbi fél évben elkezdtem hobbi szinten sportolni(tenisz) és az karban tart.
2021. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak olyanokat mond az orvos hogy hát igen ez igy fáj. Keresek másik orvost.
2021. nov. 24. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!