Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Covid?

Mi lehet a bajom? Covid?

Figyelt kérdés
Szóval egy jó két három hete vettem észre magamon, hogy be-bevörösödnek a szemeim, a retináig látszanak az erek sokszor. Van némi nyakmerevségem is, de az valószínű a sok LOL-tól, meg mióta tornáztatom már talán múlóban van. Viszont mostanában gyakran fáj a fejem, délutántól kezdődik és egész estig. De nem minden napos azért. És eddig csak extrém ritkán fájt. Egyébként csak olyan zavarónak mondanám, kicsit fájdalmas de semmi. Voltam a szemészeten de semmit nem találtak, annyit mondtak h kötőhártya gyulladás. És tegnap óta hőemelkedésem van, szédülök, meg gyenge vagyok. Orrom nem folyik, köhögni nem köhögök. Kicsit sok fagyit ettem mostanában és fáj egy kicsit a torkom. Vélemény?
2021. nov. 22. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább ebola.
2021. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nyert, covid lett sajnos :(
2021. nov. 22. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegény szemész, meg a fagyiárus lányok, most nekik is annyi.
2021. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lidlből van a fagyi. :D
2021. nov. 23. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!