Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid lehet? Tegnap előtt...

Covid lehet? Tegnap előtt egész nap semmi bajom nem volt, viszont estére elkezdett fájni a torkom és sokat köhögtem is.

Figyelt kérdés
Másnap rázott a hideg, nagyon gyengének éreztem magam. Ez már szerencsére elmúlt, viszont elkezdtem hurutosan köhögni és fáj a hátam és a mellkasom ha hozzáérek. Olyan érzés, mint amikor az ember bőre leég a napon és kellemetlen hozzáérni. Az előbb annyira köhögtem, hogy nem tudtam levegőt se venni. Ez koronavírus lehet? Nem nagyon szoktam kimozdulni és vírusossal sem találkoztam.

2021. nov. 19. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lehet.
2021. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a házi orvost, elmondod neki is ezt és majd eldönti kell e teszt.
2021. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

A f*s.zt covid ez bas.zki..., már több éve, téli időszakban meg szoktak fázni az emberek! :-)


Ha eltörik a lábad, azt is a kovid csinálja, ne baz.d meg! :-)

2021. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Az a baj, hogy nem is voltam kint, hogy megfáztam volna. Tudom, hogy minden a vírus körül forog, és hogy más betegség most "nem is létezik" kb, és ha köhögsz akkor azt hiszik, hogy covidos vagy, de akárhányszor eddig megvoltam fázva sose fájt a mellkasom és a hátam.

2021. nov. 19. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

#4: Nyugodj meg, ezt nevezik megfázásnak. Forró tea, valami nátha elleni orvosság, neocitrán, coldrex, stb, stb.


"...akárhányszor eddig megvoltam fázva sose fájt a mellkasom és a hátam."


Öregszel! :-)


A TV-t meg kapcsold ki! Nem kellenek már a hipochonderek! :-)

2021. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármi lehet:influenza,sima mezei megfázás vagy a nagyon veszélyes covid is

Tea,neo citran,meleg fürdő,illóolajok,meleg leves,lázcsillapító és pihenés

Köhögésre köhögés csillapító vagy Strepsils

Ha nem jobb akkor hívod a háziorvost és teszt

2021. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat/tanácsokat mindenkinek! Neocitrant iszok, eukaliptuszos és borsmentás illóolajakat párologtatok. Étvágyam nincs sajnos.
2021. nov. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!