Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COVID osztályok tele vannak...

COVID osztályok tele vannak oltottakkal ez tényleg így van szerintetek? Szerintem igen.

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 22:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Oltás nem sokat ér szeintem!
2021. nov. 24. 22:07
 2/8 A kérdező kommentje:
Oltás nem sokat ér szerintem!
2021. nov. 24. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban oltatlanokkal van teli.
2021. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Több bent az oltatlan hidd el. A többi csak városi legenda. Jó az oltás, ha el is kapod, könnyebben átvészeled.
2021. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Alig van kórházban oltatlan, csak oltott. LOGIKUS, hogy oltatlan nem fog bekerülni, hiszen természetes immunitást szerzett. Az oltatlanok szinte mindegyike már korábban áteshetett a járványon, és a vírus már kevésbé halálos rájuk nézve, mert a szervezetnek már ismerős a kórokozó.
2021. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
90 % oltatlan. Nemcsak Magyarorszagon, de Nemetorszagban is. Ott elek, nezem a hireket minden nap. Az oltastagadok terjesztik csak, hogy oltottakkal van tele, no meg, hogy az oltottak halnak meg. De ez a hir is csak Magyarorszagon terjed, kulturaltabb orszagokban nem.
2021. nov. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös, ebben a LOGIKUS magyarázatban van két bazinagy logikai bukfenc: messze nem kapta még el minden oltatlan a vírust. Tudom, mindig vannak, akik elmondják, hogy emlékeznek, hogy még márciusban volt pár nap, amikor viszketett a szemük, fáradtak voltak és még telefújtak 2 egész zsebkendőt is, és szerintük már át is estek rajta ennyivel, de ezt inkább nem venném készpénznek. Az oltottak szervezetének viszont biztosan ismerős már a kórokozó, ezen az alapelven működnek az oltások...


Le ne ess nekem a laposföld széléről...

2021. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem ez hülyeség. Egy nagyon közeli barátom van bent most. Ő oltatlan. Én oltott vagyok, és semmi bajom, nem kaptam el tőle semmit. Nem mellesleg több ismerősöm van, aki oltott, és semmi baja, és még több, aki oltatlan, és beteg vagy beteg volt....
2021. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!