Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid fertőzés után bélproblémák?

Covid fertőzés után bélproblémák?

Figyelt kérdés
Van itt olyan személy, aki átesett a covidon és utána bélproblémái kezdődtek , ami a mai napig tart? Akar több hónapja is.

2021. nov. 29. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én covid nélkül is összeszedtem egy bélfertőzést.
2021. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor és azóta se jobb? :/
2021. nov. 29. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.. Tavaly decemberi covid. Alacsony a DAO enzim értéke, valószínűleg hisztamin intolerancia alakult ki a covid után. Eleinte a kávé volt fura. Megittam egy csésze kávét, és fulladás, szorongás, szédülés jött rám nagyon durván. Korábban rendszeresen kávéztam. Bizonyos gyógyszerek tüneteket okoznak. Sok étel tünetet okoz. Aztán egy Facebook csoportban ajánlották, hogy nézessek DAO szintet, mert a Covid gyakran szétcseszi. Megnézettem, és beigazolódott.
2021. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm, az fasza jobbulást :( lehet nekem is kellene egy ilyen vizsgált .
2021. dec. 3. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is van ilyen gondom.novemberben voltam covidos es 2 hetig fel se tudtam kelni es durva hasmenesem is volt .azota most jött meg először és megint rosszullét hasmenés szédülés egész nap.ma felhívom az orvost egy kivizsgálás miatt.
2022. jan. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben voltam mikrobiom vizsgálaton , hónap végére várható eredmény kiváncsi leszek rá :).
2022. jan. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!