Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallotatok már olyat aki...

Hallotatok már olyat aki covidosan ment vásárolni?

Figyelt kérdés
Én egyre több embernél hallom hogy covid idején persze nem ágyba fekvő beteg, hogy ment vásárolni ugyan úgy mert nem volt aki menjen, illetve a rendőrök nem ellenőriznek mostmár ez igaz?
2021. nov. 30. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igaz, én ismerek ilyent
2021. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Mit zabáljon akkor?
2021. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Netpincért!
2021. nov. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ennyi errővel a netpincérnek is átadja mikor fizet. De ezt el kerülni úgy sem lehet egyébként. Moat hiába van karanténba xy meg nem megy a boltba, attól még más lehet vírus hordozó úgy hogy nem tud róla például egy olyan ember ugyan úgy átadja.
2021. nov. 30. 23:52
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
10 nap karantént kaptunk, ebből 7 telt el, és eddig semmi ellenőrzés nem volt. Eddig még nem kellett vásárolnunk, de ha kell, majd rendelünk házhoz.
2021. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan főleg most, a rendőrök már nem ellenőriznek már mindenki unja, saját felelőségre bízzák. Előfordul akihez kimennek, de már annyi a beteg hogy nagyon kevés akit ellenőriznek. Ezt el kelrülni nem lehez, vagy túl éled vagy nem, igen ahogy ellőttem is írták igazából akkora egy marhaság ez a karantén most gondold el aki beteg és nincs aki bevásároljon neki azzal mivan? Szerinted az nem megy el? Nem fog éhen halni főleg így hogy már nem nézik hova megy.
2021. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Énis úgy tudom hogy nem ellenőriznek, és igen sajnos mennek a boltba úgyis de igazából azt meg is értem akinek nincs ki menjen, nem lehet úgy létezni. És nem minden városban van netpincér, akinek úgyan úgy átadja szóval tök mindegy. Mindenki pánikol, az emberbe feszültséget csinálnak aztán azért kapják el mert be beszélik maguknak. Kivédeni nem lehet, immurendszer függő valaki elkapta oltással is valaki egyszer nem kapta el. Ezt nem lehet tudni. Ezért is tartom hülyeségnek a karantént mert abban bele merek fogadni a 80% ugyan úgy megy össze vissza csak nyilván valóan nem mondják. Ha ellenőriznének talán másabb lenne de szarnak bele az egészbe.
2021. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy pozitív lett a (kamu)tesztje, még nem (biztos, hogy) covidos.
2021. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Az meg a másik, szerintem itt már a létszámot nézik sok valakinek a tesztjére rámondják hogy pozitív hogy több legyen a létszám.
2021. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Ja persze,szerinted majd mindenki betartja a 10 napot úgy hogy nem ellenőriznek? Hagyjuk már. És azért is nem értem akit szidnak hogy covidal megy a boltba És kit érdekel? Nem lehet kivédeni csak sok agyalágyult még most sem fogta fel,Lehet nem is az csak rámondták.Itt már valakinek eltörik a lába arra is azt írják covid.
2021. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!