Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallotatok már olyat aki...

Hallotatok már olyat aki covidosan ment vásárolni?

Figyelt kérdés
Én egyre több embernél hallom hogy covid idején persze nem ágyba fekvő beteg, hogy ment vásárolni ugyan úgy mert nem volt aki menjen, illetve a rendőrök nem ellenőriznek mostmár ez igaz?
2021. nov. 30. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Törődnek már azzal hogy mégy vagy nem mégy,még a telefont sem veszik fel. Csak a hipochobderek mondják hogy ne menj aki maj el is fogja kapni mer a pániktól magába beszéli.
2021. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam, de el tudom képzelni, hogy vannak akik be sem tartják a szabályt
2021. dec. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd karantén alatt mindennap ment boltba, sőt nyugodtan seperte az utcán a falevelet, miközben beszélgetett a többi utcabelivel.
2021. dec. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen hallottam, mivel már ha valaki kettőt köhint már egyből haza küldik a munkából, jó lenne ezt a hipochandriát abba hagynák mert azért ez már durva amit csinálnak, bejött a covid és nincs nátha, infulenza más betegség csak covid? Röhej komolyan. Már keresztül mentem rajta. Hogyne menne nem fog rettegni, félelemben élni mert fáj a torka vagy fújja az orrát majd nyilván nem megy vásárolni hanem hadd haljon meg igaz? Úgyis az a cél az emberek kipusztítása.
2021. dec. 1. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!