Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emiatt lemondanátok az életete...

Emiatt lemondanátok az életetekről?

Figyelt kérdés

az egyik lábam nagyujjáról leesett a köröm, de sajnos visszanőtt.

nem tudom kezelni, és félek, h. benőtt megint.

korábban is volt, h. benőtt, leműtötték róla a körmöt, visszanőtt, és mindig csak a gond van vele.

emiatt sokat szorongok.

nem tudom kezelni és nem tudom mit tegyek.

már öngyilkosságon agyalok.


2021. dec. 1. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem évtizedek óta keseríti meg az életem a benőtt, eldeformálódott köröm, szinte nincs olyan zárt cipő, amiben nem fájna állandóan. De ezért nem lennék öngyilkos.. Sebészeten többször kivágták, levették az egész körmöt, de ahogy visszanőtt, még rosszabb lett.
2021. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
gyógypedikűrös segíthet ebben?
2021. dec. 1. 20:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Talán. Érdemes lenne megpróbálni.
2021. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ecetes lábáztatás minden este!
2022. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek lézerrel csinálták meg. Sajnos drága, de nagyon szép lett az eredmény!
2022. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, hogy bármilyen abszurdnak is tűnik, hogy valaki ilyen miatt öngyilkos akar lenni, nekem is többször volt kőkemény bánatom az egyik lábujj körmöm miatt. (Mindig csak egy bizonyos köröm miatt.) (Túl rövidre vágtam...) Ez nyilvánvalóan nem a lábujj körméről szól, hanem valami másról (szorongás és/vagy depresszió).
2022. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!