Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Svédország csinálja okosan,...

Svédország csinálja okosan, és nem teszi élhetetlenné az emberek mindennapjait, akik este is szeretnének élni, sportolni, stb. , nálunk miért kell?

Figyelt kérdés

A vírust ígyis-úgyis elkapja rengeteg ember, mert boltba menni és dolgozni járnak az emberek és KELL. Ugyanakkor a gazdaság tönkretétele miatt rengeteg munkanélküli, elszegényedett, tartalékait felélő ember lesz, aki kénytelen kb. mindenét eladni, ha életben akar maradni.

Igen, a nagyon beteg emberek meghalnak a koronavírustól (is), de ezek az emberek már fél lábbal a sírban vannak, és nem túl jó csere, hogy bedöglik a gazdaság, cserébe még élnek 1 évet a következő daganatos betegségük kialakulásáig vagy szívinfarktusig, ami az egészségügyi állapotuk miatt elkerülhetetlen.


2020. ápr. 4. 23:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Ezt nem fogják fel, mert minden csak arról szól , higy lassítani kell a terjedést.

Márpedig nem kell, miért kellene.

Kérdező ugyan úgy gondolom ezt az egészet mint ahogyan te.

Viszont én már nem magyarázom az embereknek tovább mert nem értik meg.

De ezt úgy is látjuk majd egyébként pillanatok múlva itt.

2020. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
44%
Még mielőtt megjelennek a médiabarmok és a PP-k (Pánikoló Parasztok), szeretném leírni, hogy tökéletesen egyetértek a svédekkel, és veled. Mindig is imádtam a svéd embereket, most sem csalódok <3
2020. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
+1 Svéd
2020. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Jaaa, mert ugye nincs példa a szemünk előtt, hogy mi történik akkor, mikor telibeszxrják az egészet! (De ugye van, súgok: Olaszország) Majd akkor nem lesz ez annyira mindegy, mikor az egyik rokonodnak nem jut éppen lélegeztetőgép, majd akkor jajonghatsz, meg foghatod a fejed, hogy "mert ha lassabban terjedt volna, akkor neki is jutott volna gép", vagy épp nem lesz, aki elláthatná, mert majdnem minden eü dolgozó egyszerre kapja el, és ugye nem 1 nap a felgyógyulás sem, ha épp olyan szerencsés valaki, hogy kilábal belőle. Szerintem elég sokszor elmagyarázták már jópáran, miért van erre szükség, ha valaki értetlen, azon nem nagyon lehet segíteni. Érdekes módon valamiért több ország vállalja a gazdasági visszaesést, mint a svédek példáját. De biztos mindenki gyogyós...
2020. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként pont nem értem miért pont erről gondolkodnak így a svédek, abban az országban ahol a tanár nem szolithatja meg úgy a diákot hogy abból kideruljon a neme..... Egy ilyen liberális országban, telibe szarjak a betegeket, ez elég fura...
2020. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
2020. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Svédek azért csinálják, hogy haljanak ki az idősek és ne a nyugdíjat kelljen fizetni hanem akkor lehet a bevándorlókat támogatni adóemelés nélkül. Ennyi a dolog lényege, a multikultúra felgyorsítása.
2020. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
48%
#5: érdekes módon ti meg nem láttok ki a magyar média hálójából.
2020. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%

# Sic Semper Tyrannis


5-ös vagyok, köszi, jót nevetek, mivel nem is Magyarországon élek, de még csak magyar adót sem fog a tv-m. De köszi! 🤣🤣🤣

2020. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
60%

#10, én meg a pánikolókon. Maláriában idén eddig 400 ezren haltak meg, rákban 2 és fél millióan, autóbalesetben másfél millióan, további 50 millió éhezik.


De nyilván az a 30 ezer koronás halott nyom a latban.

2020. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!